Zespół Klubu Przedsiębiorczych Mam tworzą… przedsiębiorcze mamy. Wiemy z własnego doświadczenia, czym jest łączenie opieki nad dziećmi z prowadzeniem własnego biznesu. Dlatego tak dobrze rozumiemy sytuację innych kobiet. Wiemy, jak ważne jest wzajemne wsparcie. Dlatego budujemy społeczność, jaką jest Klub Przedsiębiorczych Mam.

Karolina Bury

Karolina Bury

Wiceprezeska zarządu fundacji Rodzic w mieście
Z wykształcenia socjolożka z zamiłowaniem do języka polskiego. Zawodowo zajmuję się komunikacją marketingową. W fundacji odpowiadam za całościową komunikację oraz za projekt Klub Przedsiębiorczych Mam. Prywatnie jestem mamą Niny i Leona. Interesuję się NVC (komunikacja bez przemocy) oraz alternatywnymi formami edukacji. W czasie wolnym nałogowo czytam książki, bezwarunkowo kocham psy.
Dorota Belina

Dorota Belina

Koordynatorka projektu Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce
Przede wszystkim jestem mamą 4-letniego Jasia, którego narodziny zmotywowały mnie do zmiany mojej drogi zawodowej. Z pracy w branżach ściśle technicznych trafiłam do Fundacji Rodzic w Mieście, w której realizowałam się przy projektach działu kultura. Dwa miesiące temu zostałam koordynatorką projektu Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce, wspierając ideę przedsiębiorczości wśród mam. Relaksuję się, czytając książki i uprawiając jogę. Jednak najbardziej odprężają mnie podróże małe i duże z synkiem i mężem:)
Ada Rejch

Ada Rejch

Asystentka projektu Klub Przedsiębiorczych Mam
Z wykształcenia magister inżynier technolog żywnościm, choć obecnie gastronomia nie idzie w parze z byciem mamą czwórki dzieci. Zgłębiająca tajniki marketingu, copywritingu oraz budowania społeczności w sieci. Pasjonatka jeździectwa. Gdy tylko to możliwe, wskakuję do campera i objeżdża z rodziną krańce Polski 🙂