Prowadzenie biznesu to wymagające zadanie. Prowadzenie biznesu z dzieckiem przy boku to wyzwanie do kwadratu!  Znamy to doskonale, bo same jesteśmy mamami.

Wiemy, że rozwój zawodowy z dzieckiem przy boku nie jest łatwy, ale wiemy też, że jest możliwy.  Wiemy też, kobiece biznesy to poważne, w pełni profesjonalne firmy. Dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie w rozwoju.

Jesteśmy w tej samej sytuacji co Ty, mamy podobne doświadczenia i dlatego chcemy Ci pomóc rozwijać Twój biznes. 

Ucz się więc razem z nami i czuj się swobodnie.

Klub Przedsiębiorczych Mam Plus to platforma edukacyjna, dzięki której nauczysz się, jak założyć, prowadzić i rozwijać swój biznes. 

Bez względu na to, czy masz swoją firmę czy dopiero planujesz ją założyć, zatrudniasz ludzi czy prowadzisz jednoosobową działalność – to narzędzie dla Ciebie!

Z platformy możesz korzystać 24/7, w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Możesz odtwarzać nagrania tyle razy, ile potrzebujesz. To Ty decydujesz, w jakim tempie się uczysz.

Dostęp do platformy możesz kupić za jedyne 42,42 zł  (w przeliczeniu na miesiąc). Do wyboru masz dwa rodzaje subskrypcji – na 6 i 12 miesięcy.

Co zyskasz, dołączając do społeczności Klubu Przedsiębiorczych Mam Plus?

 • Dostęp do bazy ponad 40  warsztatów KPM Online – to webinary pełne wiedzy, motywacji i inspiracji! Materiały podzielone są na 10 modułów dotyczących zakładania działalności, spraw prawnych i formalnych, marketingu, sprzedaży, a także sesje coachingowe i inpisracyjne.
 • Comiesięczne webinary z ekspertami dostępne wyłącznie dla subskrybentek. W I edycji poruszymy temat „Biznes w pandemii – firma odporna na kryzys”
 • Dostęp do materiałów edukacyjnych: infografik, narzędzi, ebooków i ćwiczeń do
 • Comiesięczne spotkania mastermindowe – doskonały sposób na burzę mózgów i pracę nad rozwojem Twojego biznesu.
 • Dostęp do tajnej grupy wsparcia na Facebooku, w której nie tylko poznasz mamy takie jak Ty, podzielisz się swoimi pomysłami i wątpliwościami, ale będziesz mogła zadawać pytania naszym ekspertom.
 • Zniżki na produkty fizyczne i online Klubu Przedsiębiorczych Mam.

KPM Plus Edycja I

Ostatni rok nie był łaskawy dla przedsiębiorców.
Pandemia wpłynęła na wszystkie branże, nie oszczędziła nikogo.
Dlatego przez najbliższe 6 miesięcy w ramach będziemy poruszać się wokół tematu kryzysu.

 

Biznes w pandemii – Firma odporna na kryzys.

Czy Twoja firma przechodzi obecnie kryzys? Zastanawiasz się, jak przenieść swoje działania do sieci? Chcesz założyć działalność, ale nie wiesz czy to dobry moment? Chcesz nauczyć się tak planować swoje działania, aby żaden kryzys nie był Ci straszny?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, dołącz do nas.
Dzięki warsztatom z wyjątkowymi ekspertami, zbudujesz biznes odporny na kryzys.

Kim są nasi eksperci?

Jolanta Ambrożewicz

Warsztat: Jak działać w online – podstawa działania w onlinie czyli od czego zacząć

Trener biznesowy, doradca rozwoju osobistego, RMP Master oraz mentorka marketingu interakcyjnego, która pomaga markom zapisywać się w umysłach i sercach Odbiorców. Odczarowuje zły urok rzucony na słowo promocja i uczy jak promować swój biznes atrakcyjnie, autentycznie, skutecznie i z radością. Sprawia, że marketing oraz sprzedaż stają się dla przedsiębiorczych Kobiet przyjemnością, bo w końcu mogą to robić
w zgodzie ze sobą – bez stresu, poczucia zagubienia i narzucania się Odbiorcom.

Agnieszka Gasparska

Warsztat: Jak robić lajvy i webinary? Twoja prezentacja przed kamerą.

Jest holistycznym trenerem wystąpień publicznych i specjalistką od emisji głosu. W swojej pracy nad głosem i wystąpieniami skupia się na człowieku, nie tylko na ćwiczeniach i technikach. Uczy mówić na luzie, bez stresu. Pokazuje, że na scenie każdy może czuć się swobodnie. Z wykształcenia jest logopedą, polonistką, pedagogiem i terapeutą integracji sensorycznej. Łączy wiedzę i doświadczenie ze wszystkich dziedzin, aby interdyscyplinarnie pracować z każdym człowiekiem. Potrójna mama.

Adam Kowalczyk

Warsztat: Jak przetrwać kryzys

Przez ponad 11 lat związany był z branżą event marketingową. Swoje kompetencje zdobywał w agencji Walk Events zaczynając karierę od stanowiska Junior Event Managera, a kończąc finalnie jako Członek Zarządu agencji. Odpowiedzialny za współprowadzenie agencji, kierowanie działem kreacji oraz implementację narzędzi pomagających skutecznie zarządzać procesami projektowymi. Na swoim koncie ma ponad sto realizacji eventowych, zarówno lokalnych, jak i zagranicznych.

Danuta Rollinger - Bednarska

Warsztat: PR w czasach kryzysu

PR-owiec, strateg komunikacji. Autorka kursu online „Ty i Twoja marka w mediach”. Właścicielka butikowej agencji Rolinger PR. Od 8 lat pomaga małym firmom i ekspertom w budowaniu znanej i cenionej marki. Nagłaśnia projekty, o których powinien usłyszeć świat. Uczy, jak budować dobre relacje z mediami i realizować swoje cele komunikacyjne. Opracowuje strategie komunikacji, które realizują cele biznesowe klientów. Drogę zawodową w branży PR rozpoczęła od kampanii Ministerstwa Zdrowia „Bądź mężczyzną. Chroń zdrowie!”

Karolina Bury

Warsztat: Jak szybko i sprawnie planować treści do mediów społecznościowych

Marketingowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem. Pracowała dla portalu onet.pl, a także dla kilku agencji interaktywnych. Zajmuje się przede wszystkim komunikacją i content marketingiem. Właścicielka marki Bury Content. Uczy, jak w autentyczny sposób mówić o swojej marce, tworzyć ciekawe treści i skutecznie porozumiewać się z odbiorcami. Jest także wiceprezeską fundacji Rodzic w mieście, w której odpowiada m.in. za komunikację – w mediach społecznościowych, na blogu oraz w mediach tradycyjnych. Prywatnie mama Niny i Leona.

Dominika Nawrocka

Dominika Nawrocka

Warsztat: Zarządzanie budżetem na kryzys

Ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet „Kobieta i Pieniądze”, gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. Autorka dwóch książek „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet' i „Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia” oraz innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Co mówią o Klubie Przedsiębiorczych Mam
uczestniczki naszych spotkań?

"

Zastanawiałam się nad powrotem na etat. Jednak dzięki Klubowi podjęłam decyzję, że najlepsze rozwiązanie to własna firma. Siła jest Kobietą i Matką Sukcesu!

Kasia, uczestniczka Konferencji KPM

"

Kiedy pierwszy raz wzięłam udział w spotkaniu KPM, byłam na samym początku tworzenia mojej firmy. Bardzo mnie to spotkanie wzmocniło w postanowieniu o otwarciu własnej działalności. Zdobyłam też bardzo konkretną wiedzę o promowaniu marki w mediach społecznościowych. Każde spotkanie KPM wnosi coś do mojej działalności – wiedzę, nowe kontakty i moc inspiracji

Ola, Ambasadorka KPM

"

Obserwuję Was z wielkim podziwiam. Super, że są takie miejsca, gdzie jest pełno wsparcia i inspiracji do działania dla mam!

Agata, uczestniczka spotkań KPM Online

Jak to działa? 

 • Wybierasz abonament, wypełniasz formularz, dokonujesz płatności i od razu otrzymujesz dostęp do Platformy KPM Plus;
 • Natychmiast po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dane dostępowe do platformy; możesz od razu korzystać z materiałów, które już znajdują się na platformie.
 • 1 maja 2021 r. ruszamy z warsztatmi KPM PLUS EDYCJA I „BIZNES W PANDEMII – FIRMA ODPORNA NA KRYZYS”. Harmonogram webinarów prześlemy Ci mailem.
 • Twój abonament jest liczony dopiero od 1 maja. Dlatego im szybciej wykupisz dostęp, tym możesz z niego korzystać dłużej nawet o miesiąc! -> przykład: wykupujesz dostęp 10 kwietnia 2021 roku na okres 6-miesięcy; Twój abonament liczy się dopiero od 1 maja więc ważny jest aż do 31.10.2021! Przez cały kwiecień możesz przeglądać wszystkie materiały dostępne na platformie zupełnie za darmo.
 • W ramach dostępu do platformy możesz również uzyskać dostęp do tajnej grupy na Facebooku. Warto do niej dołączyć, bo tutaj będziesz mogła podzielić się swoimi pomysłami, poznać mamy takie jak Ty, a także zadać pytanie naszym ekspertom. Na grupie będą również odbywały się spotkania mastermindowe. Link do grupy otrzymasz po wykupieniu abonamentu.

Dołącz do społeczności przedsiębiorczych mam, ucz się w swoim tempie i bez presji.

Dostęp do platformy KPM Plus możesz wykupić tylko do 30 kwietnia 2021.

Liczba miejsc jest ograniczona, nie zwlekaj więc z decyzją.

Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@klubprzedsiebiorczychmam.pl