Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce - mapa

Białystok

Anna Sawoń

Nazywam się Ania Sawoń.  Jestem doulą certyfikowaną, edukatorką porodową i olejkową, instruktorką masażu dziecięcego i doradczynią noszenia dzieci. Zawsze pracowałam dla siebie, u siebie i w zgodzie ze sobą.  Od siedmiu lat wspieram kobiety i rodziny w okresie okołoporodowym. Moją misją jest zapewnienie im takiego wsparcia, aby czerpały radość i satysfakcję z rodzicielstwa już od jego pierwszych chwil. Prywatnie jestem żoną wspaniałego męża i mamą cudownej trójki.

Skontaktuj się z Anną

Bieliny

Anna Łubek

Od zawsze jest związana i mieszka w Bielinach, a jej ukochanym miejscem, które daje jej siłę i wytchnienie, jest Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego.  Jej wielką pasją jest działalność społeczna, której poświęca się od lat. Uwielbia podróże, szczególnie te po Polsce. Jest absolwentką kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Świętokrzyskiej, wcześniej ukończył studia licencjackie na kierunku Zarządzanie i marketing na tej samej uczelni.

Związana z samorządem od 2003 roku, najpierw pracowała w Urzędzie Gminy Bieliny, a od roku 2012 kieruje samorządową instytucją kultury – Centrum Tradycji, Turystyki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach prowadzącą Osadę Średniowieczną w Hucie Szklanej pod Świętym Krzyżem. Jest współzałożycielką Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry”, a od 2010 roku pełni nieprzerwanie funkcję Prezesa Zarządu tej organizacji.

Od wielu lat zajmuje się przygotowaniem i realizacją projektów finansowanych ze środków zewnętrznych, zarówno inwestycyjnych – szczególnie w obszarze turystyki, jak również w sferze społecznej – głównie w obszarze kultury, pomocy społecznej i ekonomii społecznej, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, zarówno takie o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym. Wspiera i pomaga powstające organizacje pozarządowe zarówno w Gminie Bieliny, jak i w regionie.

Skontaktuj się z Anną

Bydgoszcz

Justyna Pączka

Zawodowo jestem nauczycielką języka angielskiego i hiszpańskiego oraz pedagogiem, który pragnie, by poznawanie świata wykraczało poza nabywanie wiedzy metodami wyuczonymi w szkole. Mam na celu pokazać, że umiejętności zdobywa się poprzez wspólne doświadczanie i zabawę, w wyniku czego kształtuje się dobre relacje. Aktualnie jestem w trakcie zakładania własnej działalności polegającej na łączeniu umiejętności językowych i interpersonalnych z rozwijaniem postawy uważności i świadomego przeżywania każdego momentu w życiu.

 Prywatnie jestem mamą pięciorga dzieci w wieku od 3 do 15 lat. W wolnych chwilach praktykuję jogę, gram na dętych i perkusyjnych instrumentach muzycznych oraz zajmuję się pielęgnacją ogrodu. Jestem tez miłośniczką gór i szeroko pojętego folkloru związanego z tym rejonem Polski.

Zależy mi na utrzymywaniu dobrych relacji z tymi, których dotychczas poznałam oraz na rozszerzanie kręgu znajomych, którzy mają radosne usposobienie i twórcze pasje.

Doświadczenie nauczyło mnie wdzięczności i czerpania wiedzy z interakcji z ludźmi, dlatego zdecydowałam się na przyjęcie roli liderki Klubu Przedsiębiorczych Mam.

Skontaktuj się z Justyną

Gdańsk

Paulina Wronecka

Właścicielka Pracownia Marzeń by Paulina Wronecka kompleksowa organizacja eventów i Zakręcona Cafe. Jak o niej mówią, to kobieta rakieta, bo jest bardzo energiczna i uparcie dąży do celu spełniając swoje marzenia. Marketingowiec z 12 letnim doświadczeniem. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci, otaczającą się cudownymi ludźmi. "Jestem energiczną kobietą, mamą 8-latka i żoną, z głową pełną pomysłów i chęcią do działania. Spełniam się zawodowo, ponieważ robię to co kocham."

Skontaktuj się z Pauliną

Gdynia

Agnieszka Łukomska

Grodzisk Mazowiecki

Anna Chomiak

Twórczyni bloga www.nieidealnaanna.pl, autorka książki "Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia". W latach 2018-2017 znalazła się w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów wg Jasona Hunta. Jej motto: "nie musisz być idealna, aby być szczęśliwa" motywuje kobiety do wzięcia życia swoje ręce i realizowania marzeń. Od września 2019 roku prowadzi Klub Aktywnych Mam w Pruszkowie. Od września 2020 roku realizuje autorski Projekt „Aktywne Mamy Działamy”. W każdą środę, lokalne mamy uczestniczą wraz z dziećmi w warsztatach z ekspertkami, w myśl zasady: „szczęśliwa mama – to szczęśliwe dziecko”.

Ania angażuje się w szereg inicjatyw społecznych, jej działania koncentrują się główne na wsparciu kobiet doświadczających przemocy oraz szerzenia idei nurtu bodypositive. Prywatnie zakochana żona i aktywna mama dwóch córek, Zuzi i Marysi. W wolnych chwilach nagrywa podcast „Tutaj jest (NIE)idealnie”, jeździ na rowerze, czyta i podróżuje z rodziną. Jej charakter ukształtował sport. Na swoim koncie ma 2 tytuły Mistrzyni Polski w judo, które trenowała przez 13 lat.

Skontaktuj się z Anią

Grójec

Agata Perzyna

Jestem Agata i jestem potrójną mamą. Jestem copywriterem, początkującym blogerem, dziennikarzem, doradcą PR w polityce. Ponad wszystko kocham ludzi i uwielbiam kontakt z nimi.  Doskonale pasuje do mnie określenie „człowiek orkiestra" ponieważ w mojej dotychczasowej karierze zawodowej miałam styczność z najróżniejszymi branżami – od organizacji imprez okolicznościowych i konferencji, poprzez pozyskiwanie dotacji unijnych, kierowanie stowarzyszeniem, wykonywanie badań laboratoryjnych z dziedziny sadownictwa, szycie artykułów dziecięcych, aż po prowadzenie funpage w mediach społecznościowych. Hobbystycznie robię dekoracje do wnętrz przez co uważam, że najlepszym przyjacielem kobiety jest pistolet na gorący klej. Uwielbiam dobrą kawę i życie w ciągłym biegu... im większy armagedon, tym większy fun i flow 😉

Skontaktuj się z Agatą

Jelcz-Laskowice

Lucyna Seretny

Jestem mamą 3 synów. Zawodowo mam doświadczenie jako Lider Systemów Zarządzania (Jakość i Środowisko) w obszarze projektowania i produkcji. Interesuje się zdrowym stylem życia, holistycznym podejściem do zdrowia. Jestem Partnerem firmy Zinzino.

Skontaktuj się z Lucyną

Kraków

Anna Rykała

Jestem mamą 13 miesięcznego Maksia, szczęśliwą żoną i adwokatem, prowadzącym swoją kancelarię. Bycie mamą nauczyło mnie organizacji czasu oraz dodało odwagi aby rozpocząć własną działalność 🙂 Na swojej drodze zawodowej specjalizuję się w obsłudze podmiotów korporacyjnych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz podmiotów zagranicznych. Moja praca skupia się głównie wokół zagadnień związanych z prawem gospodarczym i handlowym, prawem upadłościowym oraz prawem zamówień publicznych. Prywatnie interesuje się kryminalistyką, vintage fashion, designem oraz grami planszowymi.

Skontaktuj się z Anną

Lesznowola

Agnieszka Kowalczyk

Agnieszka to mama małego chłopca, z zawodu audytor i kontroler wewnętrzny, ale pracuję obecnie w innej branży. Postanowiłam zgłosić się do projektu Klubu Przedsiębiorczych Mam, bo czuję się ograniczona zawodowo, zarówno jako matka jak i kobieta. Mimo wysokiego wykształcenia i obycia z biznesem czuję się wykluczana z rynku pracy. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce - znaleźć grono kobiet, które czują to, co ja, mają dużo energii i motywacji oraz chcą iść do przodu mimo ograniczeń.

Skontaktuj się z Agnieszką

Lublin

Katarzyna Pianko-Szlachta

Odkąd pamiętam moim marzeniem było nauczanie albo praca w szkole, ale jak to w życiu bywa, pomimo, że skończyłam Wydział Nauk Społecznych na KULu i podyplomowe studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkim jednak po drodze były mi nieruchomości. Przez 10 lat prowadziłam własną firmę, budowałam własną markę i pracowałam z zespołami, jednocześnie spełniałam swoje małe-wielkie marzenia z dzieciństwa, szkoląc ludzi. Pracę traktowałam jako pasję, co sprawiało mi dużo radości i dawało na co dzień mnóstwo satysfakcji. Nadszedł moment kiedy musiałam zwolnić, pojawiły się moje dwa szczęścia i życie nabrało innego tempa i innych barw. Dziś wracam na rynek z nowym biznesem i nowym pomysłem na siebie. Moje 10 letnie doświadczenie dużo mnie nauczyło, czas który zainwestowałam we własny rozwój zaczyna procentować, a ja chcę dziś wspierać firmy czy przedsiębiorcze osoby w budowaniu marek własnych, biznesie i procesie obsługi klienta, tak aby nabierały wiatru w żagle i z dnia na dzień rozwijały się. W wolnych chwilach dużo czytam i aktywnie spędzam czas, a w poniedziałkowe wieczory doskonalę warsztat wystąpień publicznych w lubelskim klubie Toastmasters.

Wierzę, że w kobietach siła i moc, dlatego chcę wspierać takie inicjatywy jak KPM i być ich częścią.

Skontaktuj się z Kasią

Łódź

Aleksandra Łukasiewicz

Z wykształcenia mgr prawa, prywatnie mama małej Kornelii. Były manager najbardziej czekoladowego miejsca na mapie Łodzi. Po urlopie wychowawczym wraca do gry z nowym pomysłem na siebie i właśnie rozpoczyna swoją zawodową drogę w dziedzinie nieruchomości. Uwielbia projekty zespołowe i świetnie odnajduje się w organizacji eventów. Planuje stworzenie bloga i serii poradników m.in. dla mam- singielek. Na co dzień świetnie sama sprawdza się w tej roli i podbija świat ze swoją córeczką. Marzy jej się łódzka społeczność przedsiębiorczych mam, które wzajemnie dodają sobie skrzydeł kierując się kobiecą solidarnością.

Skontaktuj się z Aleksandrą

Nowe Miasto Lubawskie

Monika Urbanek

Jestem mamą dwóch dziewczynek - mają 2,5 i 4 latka. Macierzyństwo kompletnie zmieniło moje życie, ale nie zrezygnowałam z pracy zawodowej. Jestem politologiem i radcą prawnym - od prawie 10 lat prowadzę swoją Kancelarię. Wiele lat pracowałam też w urzędzie , łącząc etat i prowadzenie firmy. W 2020 roku zostałam blogerką- stworzyłam blog- www.prawnikrolnika.pl.

Lubię ludzi i spotkania z nimi. W kobietach widzę ogromną siłę i potencjał. Dlatego uważam, że spotkania takie jak w ramach KPM są ważne. Cieszę się, że mogę być częścią tej inicjatywy.

Skontaktuj się z Moniką

Nysa

Sylwia Tazbir

Jestem szczęśliwą żoną i kochającą mamą dwóch uroczych córeczek Toli i młodszej Poli.

Z wykształcenia jestem tech. farmacji z wieloletnim doświadczeniem oraz mgr Administracji. Kiedy na świat przyszła moja druga córka Pola, znalazłam siłę i chęć realizować Swoje cele i pasje łącząc to z bycia mamą. Jestem pasjonatką Zdrowego Stylu życia, rozwoju osobistego, organizacji i zarządzania czasem oraz jazdy na rowerze(:

Obecnie odkrywam potencjał i możliwości internetu w budowaniu biznesów on-line. Obecnie jestem w trakcie pisania i zakładania Bloga, natomiast kolejnym etapem jest założenie vloga.

Skontaktuj się z Sylwią

Piaseczno

Agnieszka Jeżewska

Z wykształcenia jest dietetyczką i jako dyrektor Poradni Effecta, zajmuje się zmianą nawyków żywieniowych swoich podopiecznych. Prowadzi też Kursy Odchudzania i Zdrowego Odżywiania oraz Indywidualny Trening Żywieniowy. 

Skontaktuj się z Agnieszką

Poznań

Agnieszka Imbiorkiewicz

Nazywam się Agnieszka Imbiorkiewicz i prowadzę „Pracownię na poddaszu”. Jestem trenerką komunikacji opartej na empatii. Wspieram w tym sposobie komunikacji rodziców, nauczycieli oraz młodzież i dzieci. Uczę zasad Porozumienia Bez Przemocy (ang. Nonviolent Communication – NVC), dzięki którym:

- pomagam rodzicom w kształtowaniu takiej relacji z dzieckiem, która jest oparta na obustronnym szacunku i zrozumieniu; buduje kontakt i bliskość

Skontaktuj się z Agnieszką

Rybnik

Matylda Chachulska

Jestem mamą pięcioletniej Antosi i półtorarocznej Jaśminki. 

Aktualnie studiuję zaocznie kierunek: Zarządzanie. Od 10 lat realizuję się zawodowo w pracy bezpośredniej z klientami. Zawsze skupiam się na ich potrzebach, słucham, doradzam. Po 9 latach postanowiłam założyć własną firmę i dzięki temu pomagam moim klientom podjąć słuszne decyzje, aby mogli zabezpieczyć: swoją finansową przyszłość, najbliższych oraz zdrowie. Zawsze wspieram kobiety i matki, które szukają pomysłu na siebie lub są w jego posiadaniu a boją się ruszyć w tym kierunku. 

Mam nadzieję, że będziemy siebie wzajemnie inspirować. 

Jestem wdzięczna, że Klub Przedsiębiorczych Mam daje mi tę możliwość. Trzymam za siebie i resztę kobiet mocno kciuki!

Skontaktuj się z Matyldą

Słupsk

Dagmara Buczkowska

Pochodzę z województw świętokrzyskiego ale obecnie ponad 9 lat  mieszkam i prowadzę własną firmę geodezyjną w Słupsku w województwie pomorskim.  Jestem magistrem inżynierem geodetą i pracuję zarówno w terenie jak i w biurze. Od ponad 2 lat jestem Mamą Przedsiębiorczą i wychowuję wraz z moim mężem naszego kochanego synka, który jest dla nas całym światem. Jednak bardzo lubię pracować i być kobieta niezależną dlatego cały czas się rozwijam i szukam nowych wyzwań zawodowych. Jestem członkiem i prezesem w Stowarzyszeniu Geodetów Polskich Oddział Koszalin Koło Słupsk. Byłam również nauczycielem przedmiotów zawodowych i swego czasu nauczycielem akademickim  na Słupskiej Uczelni Wyższej.

Obecnie jestem Mamą pracującą, która stawia na nowe technologie i próbuje je wdrożyć w swojej działalności zawodowej . Moje motto to nie ma rzeczy niemożliwych a Najważniejsze w życiu są marzenia bo to one napędzają nas do działania i powodują, że nasze życie staje się piękniejsze i lepsze. Zatem nie bójmy się marzyć i stawiajmy na swój rozwój Drogie Mamy:)

Skontaktuj się z Dagmarą

Szczecin

Paulina Wojtyła

Mama od niedawna, handlowiec od zawsze. Uczę się godzić rolę mamy, kierownika sprzedaży, marketingowca, szkoleniowca i to tak żeby częściej gasić pożary niż je wywoływać. Uwielbiam pracę z ludźmi bo to oni nakręcają mnie do działania. Nie lubię stać w miejscu, bo to strasznie nudne. Musi się dziać.

Skontaktuj się z Pauliną

Toruń

Monika Misiak

Psycholog, nauczyciel, terapeuta i szkoleniowiec. Właścicielka firmy Misiak Centrum Rozwoju Rodziny. Mama Gai. 

Prowadzi zajęcia terapeutyczne przede wszystkim dla dzieci z diagnozą spektrum autyzmu w podejściu niedyrektywnym, rozwojowym, a także dla dzieci z trudnościami w rozwoju poznawczym, społecznym, emocjonalnym. Organizuje warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców oraz szkolenia dla kadry pedagogicznej. Konsultant dla przedszkoli; organizuje pomoc psychologiczno-pedagogiczną w placówce, koordynator zespołów terapeutycznych.

Nie siedzi za biurkiem. Jest tam, gdzie jest problem.

Skontaktuj się z Moniką

Ustka

Małgorzata Zmysłowska

Nazywam się Małgorzata Zmysłowska - mama szalonej 7 latki Mai - z zawodu jestem Trenerem Biznesu oraz Trenerem Rozwoju osobistego i zawodowego. Od 12 lat sala szkoleniowa i wykładowa to mój żywioł. Prowadzę szkolenia, warsztaty, wykłady ze studentami a także mentoringi. Moja specjalizacja poza tym, że dotykam ,,twardych'' biznesowo tematów jest trochę nietypowa bo łączę taktykę i strategię wojskową z działaniami w biznesie oraz w życiu zawodowym. Swoimi działaniami wspieram również sektor biznesu odpowiedzialnego społecznie. Bardzo lubię zmiany i uczę przystosowania do zmian. Jestem absolwentką kierunku psychologia w zarządzaniu, psychologia i socjologia w organizacji oraz marketingu i PR. Jako Certyfikowany metodyk zdalnego nauczania odnajduję się również w świecie onlajnu. Od 3 lat prowadzę własną firmę i wspieram inne kobiety w działaniach biznesowych. Obecnie pracuję nad założeniem Bloga i wydaniem dwóch książek oraz dziennika. Nie potrafię żyć bez ludzi i marzy mi się sieć wspierających się Mam w każdej dziedzinie życia, które z sukcesem łączą macierzyństwo z biznesem. Marzy mi się życie w stylu SLOW. Jeśli potrzebujesz by ktoś dał Ci wsparcie, pomógł rozwinąć skrzydła i polecieć po swoje, zapraszam do kontaktu! 

Skontaktuj się z Małgorzatą

Wałbrzych

Halina Bernatt

Cześć! Mam na imię Halina. Na co dzień prowadzę Firmę Active Time, którą założyłam z miłości do aktywnego spędzania czasu wolnego. Głównie zajmuję się nauką pływania dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Ukończyłam AWF w Poznaniu oraz studia za granicą. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej – specjalność pływanie, instruktora Aqua Baby, Aqua Fitness, Aqua Prenatal, Nordic Walking. Jestem Certyfikowanym Instruktorem Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt oraz Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

Aktywny tryb życia jest moją pasją, którą realizuję w życiu codziennym. Uprawiam jogę, turystykę pieszą, górską, Nordic Walking, jeżdżę konno, na nartach i na rowerze, a w wodzie czuję się jak ryba. Uwielbiam dzieci i pracę z nimi. Od 2 lat jestem szczęśliwą mamą małego Wojtusia.

Od momentu pojawienia się syna na świecie każdego dnia łączę macierzyństwo z pracą zawodową. Dodatkowo w chwili obecnej zdobywam uprawnienia Certyfikowanego Mentora. Chcę poprzez mentoring wspierać przedsiębiorcze mamy w prowadzeniu i tworzeniu własnych biznesów. Wiem jak to zrobić, bo sama przeszłam tę ścieżkę. Jeśli chciałybyście pomóc mi zdobyć doświadczanie możecie skorzystać z darmowej sesji metoringowej.

Skontaktuj się z Haliną

Warszawa

Marta Turska

Nazywam się Marta Turska, jestem kreatorką szczęśliwego życia, zakochaną w swoim mężu żoną, dumną mamą trójki maluchów (Olek, Tosia, Leo), adopcyjną mamą kundla o imieniu Amber oraz czarnego kocura.

Wzięłam udział w pierwszej edycji programu Top Model i całkowicie odmieniłam swoje życie.

Zawodowo prowadziłam programy dokumentalne dla telewizji TLC. Wprowadzałam też na rynek markę modową Nataszy Urbańskiej – MUSES. Zarządzałam Business Link PGE Narodowy, największym w tej części Europy akceleratorem biznesu. Prowadziłam wykłady z przedsiębiorczości oraz kulturalne lekcje dla gimnazjalistów.

Jako Radna warszawskiego Wawra przewodniczę Komisji Kultury i Sportu. Na Pradze Południe zajmuję się promocją i edukacją kulturalną w Centrum Promocji Kultury

Łączę światy biznesu i show biznesu. Współpracuję z mediami, gwiazdami, inwestorami, ludźmi przedsiębiorczymi i zaangażowanymi społecznie. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych

Skontaktuj się z Martą

Wrocław

Olga Kilian-Winnicka

Jestem pracującą mamą dwuletniej Zosi. Absolwentką prawa w biznesie, magister zarządzania, dietetykiem. Specjalizuję się w żywieniu kobiet w ciąży, mam oraz dzieci.

Chciałabym stworzyć przestrzeń, która pozwoli każdej Mamie stanąć na nogi, odzyskać energię, oczyścić głowę i bez wyrzutów sumienia realizować się w swoim życiu zawodowym.

Skontaktuj się z Olgą

Zielona Góra

Beata Mikołajczak

Prywatnie jestem mamą 4-miesięcznego Waldemara (stan na wrzesień 2020), interesuję się projektowaniem oraz drukiem 3d, a także jazdą na motocyklu oraz wspinaczką sportową. W czasie wolnym (podczas karmień) uwielbiam również czytać książki oraz poszerzać swoje horyzonty. Zarówno z wykształcenia, jak i z zamiłowania jestem inżynierem ze szczególnym upodobaniem do optymalizacji procesów, jakości oraz statystyki (do 3 miesiąca życia Waldka robiłam analizę statystyczną karmień, oraz ilości zabrudzonych pieluszek😉 ). Wiecznie szukam nowych wyzwań, a myślę że prowadzenie klubu będzie zarówno wyzwaniem, jak i okazją do poznania wspaniałych kobiet oraz miłego spędzenia czasu.

Skontaktuj się z Beatą