Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce - mapa

Białystok

Anna Sawoń

Nazywam się Ania Sawoń.  Jestem doulą certyfikowaną, edukatorką porodową i olejkową, instruktorką masażu dziecięcego i doradczynią noszenia dzieci. Zawsze pracowałam dla siebie, u siebie i w zgodzie ze sobą.  Od siedmiu lat wspieram kobiety i rodziny w okresie okołoporodowym. Moją misją jest zapewnienie im takiego wsparcia, aby czerpały radość i satysfakcję z rodzicielstwa już od jego pierwszych chwil. Prywatnie jestem żoną wspaniałego męża i mamą cudownej trójki.

Skontaktuj się z Anną

Bydgoszcz

Justyna Pączka

Zawodowo jestem nauczycielką języka angielskiego i hiszpańskiego oraz pedagogiem, który pragnie, by poznawanie świata wykraczało poza nabywanie wiedzy metodami wyuczonymi w szkole. Mam na celu pokazać, że umiejętności zdobywa się poprzez wspólne doświadczanie i zabawę, w wyniku czego kształtuje się dobre relacje. Aktualnie jestem w trakcie zakładania własnej działalności polegającej na łączeniu umiejętności językowych i interpersonalnych z rozwijaniem postawy uważności i świadomego przeżywania każdego momentu w życiu.

 Prywatnie jestem mamą pięciorga dzieci w wieku od 3 do 15 lat. W wolnych chwilach praktykuję jogę, gram na dętych i perkusyjnych instrumentach muzycznych oraz zajmuję się pielęgnacją ogrodu. Jestem tez miłośniczką gór i szeroko pojętego folkloru związanego z tym rejonem Polski.

Zależy mi na utrzymywaniu dobrych relacji z tymi, których dotychczas poznałam oraz na rozszerzanie kręgu znajomych, którzy mają radosne usposobienie i twórcze pasje.

Doświadczenie nauczyło mnie wdzięczności i czerpania wiedzy z interakcji z ludźmi, dlatego zdecydowałam się na przyjęcie roli liderki Klubu Przedsiębiorczych Mam.

Skontaktuj się z Justyną

Gdańsk

Paulina Wronecka

Właścicielka Pracownia Marzeń by Paulina Wronecka kompleksowa organizacja eventów i Zakręcona Cafe. Jak o niej mówią, to kobieta rakieta, bo jest bardzo energiczna i uparcie dąży do celu spełniając swoje marzenia. Marketingowiec z 12 letnim doświadczeniem. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci, otaczającą się cudownymi ludźmi. "Jestem energiczną kobietą, mamą 8-latka i żoną, z głową pełną pomysłów i chęcią do działania. Spełniam się zawodowo, ponieważ robię to co kocham."

Skontaktuj się z Pauliną

Gdynia

Agnieszka Łukomska

Gorzów Wielkopolski

Monika Anioł

Mam na imię Monika, mam 33 lata. Obecnie mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim. Jestem normalną, młodą dziewczyną, która ma za sobą kawałek ciekawego życia. Na co dzień przede wszystkim pochłania mnie bycie mamą 5 dzieci. To moje ulubione zajęcie, które dostarcza mi spełnienia i satysfakcji.W życiu zawodowym, również mam kilka swoich "dzieci" buduję rynek świadomych klientów i współpracowników dla potężnej amerykańskiej firmy, jestem członkiem spółdzielni socjalnej, piszę bloga, promuję życie w stylu eko i less waste oraz zarażam innych ludzi miłością do diety roślinnej. Bardzo ważna jest dla mnie elastyczność i niezależność, dlatego szukałam biznesu, w którym można to osiągnąć. Wiem, że są to rzeczy na które zwraca uwagę wiele mam i mam misję aby pokazać im, że niezależnie od sytuacji mogą się spełniać zawodowo. Na co dzień kieruję się podejściem, że nic nie wydarza się bez przyczyny. Korzystam z szans, które się pojawiają. Lubię się rozwijać, zdobywać wiedzę i potem dzielić się nią z innymi.

Skontaktuj się z Moniką

Grójec

Agata Perzyna

Jestem Agata i jestem potrójną mamą. Jestem copywriterem, początkującym blogerem, dziennikarzem, doradcą PR w polityce. Ponad wszystko kocham ludzi i uwielbiam kontakt z nimi.  Doskonale pasuje do mnie określenie „człowiek orkiestra" ponieważ w mojej dotychczasowej karierze zawodowej miałam styczność z najróżniejszymi branżami – od organizacji imprez okolicznościowych i konferencji, poprzez pozyskiwanie dotacji unijnych, kierowanie stowarzyszeniem, wykonywanie badań laboratoryjnych z dziedziny sadownictwa, szycie artykułów dziecięcych, aż po prowadzenie funpage w mediach społecznościowych. Hobbystycznie robię dekoracje do wnętrz przez co uważam, że najlepszym przyjacielem kobiety jest pistolet na gorący klej. Uwielbiam dobrą kawę i życie w ciągłym biegu... im większy armagedon, tym większy fun i flow 😉

Skontaktuj się z Agatą

Katowice

Magdalena Lipok-Borzym

Mam na imię Magda i jestem mamą dwóch córek w wieku 2,5 i 8 lat.

Przez ostatnie kilkanaście lat byłam pracownikiem banku. Moje główne obszary eksperckie to obsługa klienta, finanse i sprzedaż. Od dłuższego czasu zastanawiałam się jednak nad zmianą branży i pracą zgodną z moimi zainteresowaniami, pracą dająca satysfakcję i radość. A dziedziny, które mnie pasjonują, to zdrowy styl życia i psychodietetyka. Uważam, że każdy ma jedno życie i naprawdę warto działać tak, aby praca, jaką wykonujemy, była bliska naszemu sercu, zgodna z naszymi zasadami i wartościami. Dlatego odeszłam z dużej korporacji i wszystkie siły skierowałam na zdobycie nowego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie psychodietetyka.

W KPM chciałabym stworzyć takie miejsce spotkań, w którym każda mama będzie mogła dzielić się doświadczeniem, wsparciem, pomysłem na biznes (i nie tylko).

Poza tym jestem osobą bardzo empatyczną i uwielbiam kontakt z pozytywnymi ludźmi, co napędza mnie do działania.
Wierzę, że razem możemy więcej:)

Skontaktuj się z Magdą

Kraków

Karolina Konarska

Księgowa projektów w międzynarodowej korporacji. Zaangażowana w działalność Jacobs Womens Network. Posiada 10 letnie doświadczenie pracy w branży finansowej.

Mama 3 dzieci. Miłośniczka Beskidów, właścicielka apartamentu Swobodna Miejscówka w bieszczadzkim miasteczku Ustrzyki Dolne.

Moja pasją to rozwój osobisty oraz budowanie społeczności ludzi szczęśliwych, świadomych, układających puzzle swojego życia według własnej wizji. "

Skontaktuj się z Karoliną

Lublin

Katarzyna Pianko-Szlachta

Odkąd pamiętam moim marzeniem było nauczanie albo praca w szkole, ale jak to w życiu bywa, pomimo, że skończyłam Wydział Nauk Społecznych na KULu i podyplomowe studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkim jednak po drodze były mi nieruchomości. Przez 10 lat prowadziłam własną firmę, budowałam własną markę i pracowałam z zespołami, jednocześnie spełniałam swoje małe-wielkie marzenia z dzieciństwa, szkoląc ludzi. Pracę traktowałam jako pasję, co sprawiało mi dużo radości i dawało na co dzień mnóstwo satysfakcji. Nadszedł moment kiedy musiałam zwolnić, pojawiły się moje dwa szczęścia i życie nabrało innego tempa i innych barw. Dziś wracam na rynek z nowym biznesem i nowym pomysłem na siebie. Moje 10 letnie doświadczenie dużo mnie nauczyło, czas który zainwestowałam we własny rozwój zaczyna procentować, a ja chcę dziś wspierać firmy czy przedsiębiorcze osoby w budowaniu marek własnych, biznesie i procesie obsługi klienta, tak aby nabierały wiatru w żagle i z dnia na dzień rozwijały się. W wolnych chwilach dużo czytam i aktywnie spędzam czas, a w poniedziałkowe wieczory doskonalę warsztat wystąpień publicznych w lubelskim klubie Toastmasters.

Wierzę, że w kobietach siła i moc, dlatego chcę wspierać takie inicjatywy jak KPM i być ich częścią.

Skontaktuj się z Kasią

Łódź

Małgorzata Piotrowska

Mama cudownej Mii, która skradła jej serce od pierwszej chwili 🙂 Zawodowo od zawsze freelancerka na swojej działalności. Grafik z zamiłowania do minimalizmu. Marketingowiec z zawodu. Doradca biznesowy z doświadczenia. Szkoleniowiec.

Od wielu lat wspiera i współpracuje z Podmiotami Ekonomii Społecznej. Obecnie prezes studia graficznego bynunu.studio, twórca pierwszego portalu Przemysłów Kreatywnych w Łodzi - lodzkreatywnie.pl oraz kreatorka łódzkiej kobiecej inicjatywy kreatywna.org.

Uwielbiam działać na wielu uzupełniających się polach jednocześnie. Idealnie odnajduję się w działaniach organizacyjnych i twórczych. Cenię sobie otwartość, uczciwość i niezależność w biznesie.

Skontaktuj się z Małgorzatą

Nowe Miasto Lubawskie

Monika Urbanek

Jestem mamą dwóch dziewczynek - mają 2,5 i 4 latka. Macierzyństwo kompletnie zmieniło moje życie, ale nie zrezygnowałam z pracy zawodowej. Jestem politologiem i radcą prawnym - od prawie 10 lat prowadzę swoją Kancelarię. Wiele lat pracowałam też w urzędzie , łącząc etat i prowadzenie firmy. W 2020 roku zostałam blogerką- stworzyłam blog- www.prawnikrolnika.pl.

Lubię ludzi i spotkania z nimi. W kobietach widzę ogromną siłę i potencjał. Dlatego uważam, że spotkania takie jak w ramach KPM są ważne. Cieszę się, że mogę być częścią tej inicjatywy.

Skontaktuj się z Moniką

Nysa

Sylwia Tazbir

Jestem szczęśliwą żoną i kochającą mamą dwóch uroczych córeczek Toli i młodszej Poli.

Z wykształcenia jestem tech. farmacji z wieloletnim doświadczeniem oraz mgr Administracji. Kiedy na świat przyszła moja druga córka Pola, znalazłam siłę i chęć realizować Swoje cele i pasje łącząc to z bycia mamą. Jestem pasjonatką Zdrowego Stylu życia, rozwoju osobistego, organizacji i zarządzania czasem oraz jazdy na rowerze(:

Obecnie odkrywam potencjał i możliwości internetu w budowaniu biznesów on-line. Obecnie jestem w trakcie pisania i zakładania Bloga, natomiast kolejnym etapem jest założenie vloga.

Skontaktuj się z Sylwią

Olsztyn

Aneta Pasternak

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci .
Moje życiowe motto brzmi WSZYSTKO DA SIĘ OGARNĄĆ. Przez ostatnie 10 lat wspólnie z mężem prowadziłam firmę transportową.

Rok 2021 przyniósł mi dużo zmian, a tym samym postawienia na Siebie Samą. Jestem w trakcie realizowania swoich planów, a jednym z nich jest właśnie bycie liderką Klubu Przedsiębiorczych Mam w Olsztynie.

Doceniam wszystko, co przynosi mi życie. Zamiast koncentrować się na problemach, koncentruje się na rozwiązaniach.

Skontaktuj się z Anetą

Piaseczno

Agnieszka Lis

Agnieszka to mama małego chłopca, z zawodu audytor i kontroler wewnętrzny, ale pracuję obecnie w innej branży. Postanowiłam zgłosić się do projektu Klubu Przedsiębiorczych Mam, bo czuję się ograniczona zawodowo, zarówno jako matka jak i kobieta. Mimo wysokiego wykształcenia i obycia z biznesem czuję się wykluczana z rynku pracy. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce - znaleźć grono kobiet, które czują to, co ja, mają dużo energii i motywacji oraz chcą iść do przodu mimo ograniczeń.

Skontaktuj się z Agnieszką

Poznań

Oliwia Samelak

Magister psychologii i ekonomii. Wykładowczyni akademicka. Pomysłodawczyni i założycielka Oliwia Samelak Meaning of Life. Menedżerka z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, po urodzeniu dziecka stworzyła dla siebie pracę inspirowaną sercem i teraz wspiera kobiety w odnalezieniu sensu, odkryciu prawdziwego potencjału i nawiązaniu dobrej relacji z samą sobą. Pracuje w nurcie terapeutycznym akceptacji i zaangażowania (ACT).

Kontakt: strona www, Facebook 

Skontaktuj się z Oliwią

Pruszków

Anna Chomiak

Twórczyni bloga www.nieidealnaanna.pl, autorka książki "Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia". W latach 2018-2017 znalazła się w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów wg Jasona Hunta. Jej motto: "nie musisz być idealna, aby być szczęśliwa" motywuje kobiety do wzięcia życia swoje ręce i realizowania marzeń. Od września 2019 roku prowadzi Klub Aktywnych Mam w Pruszkowie. Od września 2020 roku realizuje autorski Projekt „Aktywne Mamy Działamy”. W każdą środę, lokalne mamy uczestniczą wraz z dziećmi w warsztatach z ekspertkami, w myśl zasady: „szczęśliwa mama – to szczęśliwe dziecko”.

Ania angażuje się w szereg inicjatyw społecznych, jej działania koncentrują się główne na wsparciu kobiet doświadczających przemocy oraz szerzenia idei nurtu bodypositive. Prywatnie zakochana żona i aktywna mama dwóch córek, Zuzi i Marysi. W wolnych chwilach nagrywa podcast „Tutaj jest (NIE)idealnie”, jeździ na rowerze, czyta i podróżuje z rodziną. Jej charakter ukształtował sport. Na swoim koncie ma 2 tytuły Mistrzyni Polski w judo, które trenowała przez 13 lat.

Skontaktuj się z Anią

Starachowice

Magdalena Korczyńska

Szczecin

Kamila Kaliszewska

Prywatnie - mama Neli i żona Michała. Zaś zawodowo- z wykształcenia magister ekonomii, jednak praca zawodowa poszła całkiem w innym kierunku! Pracuję w branży Beauty. Jestem przedsiębiorcą, stylistką paznokci oraz podologiem. Pasję odkryłam kilka lat temu, a obecnie prowadzę swój salon kosmetyczny w Szczecinie.

Dodatkowo współpracuję z polską firmą z brażny e-commerce i wprowadzam ją na rynek polski oraz rynki zagraniczne.
Moim celem jest przybliżenie możliwości (zwłaszcza kobietom), jakie daje praca online, która pozwala na rozwój i sukcesy w życiu osobistym, a także zawodowym.

Moją misją jest pomoc kobietom w uzyskaniu niezależności i dodanie im odwagi do działania, mimo wielu przeciwności.
Uwielbiam rozwój osobisty, czytać książki i morze 🙂

Skontaktuj się z Kamilą

Toruń

Dorota Dudkiewicz

Zastanawiasz się kim jestem i co tu robię?

Otóż jestem Polką zakochaną w Rosji "Влюблена в Россию,,. Kocham pracę z kobietami i lubię obserwować, jak się rozwijają. Zawodowo pracuję w firmie zbrojeniowej dodatkowo realizuję się w pracy auditora systemów zarządzania oraz tematyki CSR. Od 8 lat wspieram polskie firmy w budowaniu jakości usług oraz wyrobów dla klienta w tym również tego bardzo specyficznego jakim jest Wojsko Polskie. Stawiam na polski przemysł. Moją małą ojczyzną jest Toruń.

Kobieto nie bój się życia skontaktuj się ze mną.

Skontaktuj się z Dorotą

Wałbrzych

Halina Bernatt

Cześć! Mam na imię Halina. Na co dzień prowadzę Firmę Active Time, którą założyłam z miłości do aktywnego spędzania czasu wolnego. Głównie zajmuję się nauką pływania dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Ukończyłam AWF w Poznaniu oraz studia za granicą. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej – specjalność pływanie, instruktora Aqua Baby, Aqua Fitness, Aqua Prenatal, Nordic Walking. Jestem Certyfikowanym Instruktorem Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt oraz Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

Aktywny tryb życia jest moją pasją, którą realizuję w życiu codziennym. Uprawiam jogę, turystykę pieszą, górską, Nordic Walking, jeżdżę konno, na nartach i na rowerze, a w wodzie czuję się jak ryba. Uwielbiam dzieci i pracę z nimi. Od 2 lat jestem szczęśliwą mamą małego Wojtusia.

Od momentu pojawienia się syna na świecie każdego dnia łączę macierzyństwo z pracą zawodową. Dodatkowo w chwili obecnej zdobywam uprawnienia Certyfikowanego Mentora. Chcę poprzez mentoring wspierać przedsiębiorcze mamy w prowadzeniu i tworzeniu własnych biznesów. Wiem jak to zrobić, bo sama przeszłam tę ścieżkę. Jeśli chciałybyście pomóc mi zdobyć doświadczanie możecie skorzystać z darmowej sesji metoringowej.

Skontaktuj się z Haliną

Warszawa

Aleksandra Burżacka

Wrocław

Olga Kilian-Winnicka

Jestem pracującą mamą dwuletniej Zosi. Absolwentką prawa w biznesie, magister zarządzania, dietetykiem. Specjalizuję się w żywieniu kobiet w ciąży, mam oraz dzieci.

Chciałabym stworzyć przestrzeń, która pozwoli każdej Mamie stanąć na nogi, odzyskać energię, oczyścić głowę i bez wyrzutów sumienia realizować się w swoim życiu zawodowym.

Skontaktuj się z Olgą

Ząbkowice Śląskie

Patrycja Nowakowska

Przede wszystkim jestem żoną i mamą Olusia. Ukończyłam studia inżynierskie i magisterskie na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji oraz studia podyplomowe Zarządzanie projektami na Politechnice Wrocławskiej.
Zawodowo spełniam się jako koordynator projektów, łącząc tę rolę z pracą jako konstruktor-mechanik.

Moją pasją jest zgłębianie wiedzy na temat coachingu, maksymalnej produktywności i asertywności. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, szczególnie psychologiczne, trenować jogę oraz zwiedzać świat z mężem i synkiem.

Moją misją jest pomaganie ludziom definiować i realizować swoje cele. Chce stworzyć przestrzeń dla kobiet, gdzie wspólnie będziemy mogły się motywować i wspierać.

Skontaktuj się z Patrycją

Zielona Góra

Beata Mikołajczak

Prywatnie jestem mamą 4-miesięcznego Waldemara (stan na wrzesień 2020), interesuję się projektowaniem oraz drukiem 3d, a także jazdą na motocyklu oraz wspinaczką sportową. W czasie wolnym (podczas karmień) uwielbiam również czytać książki oraz poszerzać swoje horyzonty. Zarówno z wykształcenia, jak i z zamiłowania jestem inżynierem ze szczególnym upodobaniem do optymalizacji procesów, jakości oraz statystyki (do 3 miesiąca życia Waldka robiłam analizę statystyczną karmień, oraz ilości zabrudzonych pieluszek😉 ). Wiecznie szukam nowych wyzwań, a myślę że prowadzenie klubu będzie zarówno wyzwaniem, jak i okazją do poznania wspaniałych kobiet oraz miłego spędzenia czasu.

Skontaktuj się z Beatą