Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce - mapa

Białystok

Anna Sawoń

Nazywam się Ania Sawoń.  Jestem doulą certyfikowaną, edukatorką porodową i olejkową, instruktorką masażu dziecięcego i doradczynią noszenia dzieci. Zawsze pracowałam dla siebie, u siebie i w zgodzie ze sobą.  Od siedmiu lat wspieram kobiety i rodziny w okresie okołoporodowym. Moją misją jest zapewnienie im takiego wsparcia, aby czerpały radość i satysfakcję z rodzicielstwa już od jego pierwszych chwil. Prywatnie jestem żoną wspaniałego męża i mamą cudownej trójki.

Skontaktuj się z Anną

Bydgoszcz

Justyna Pączka

Zawodowo jestem nauczycielką języka angielskiego i hiszpańskiego oraz pedagogiem, który pragnie, by poznawanie świata wykraczało poza nabywanie wiedzy metodami wyuczonymi w szkole. Mam na celu pokazać, że umiejętności zdobywa się poprzez wspólne doświadczanie i zabawę, w wyniku czego kształtuje się dobre relacje. Aktualnie jestem w trakcie zakładania własnej działalności polegającej na łączeniu umiejętności językowych i interpersonalnych z rozwijaniem postawy uważności i świadomego przeżywania każdego momentu w życiu.

 Prywatnie jestem mamą pięciorga dzieci w wieku od 3 do 15 lat. W wolnych chwilach praktykuję jogę, gram na dętych i perkusyjnych instrumentach muzycznych oraz zajmuję się pielęgnacją ogrodu. Jestem tez miłośniczką gór i szeroko pojętego folkloru związanego z tym rejonem Polski.

Skontaktuj się z Justyną

Chełm

Roksana Fituła

Mam na imię Roksana. Jestem mamą dwóch dziewczynek. 

Uwielbiam kontakt z ludźmi, social media oraz piękne wnętrza dlatego też moja droga zawodowa kręci się wokół tych tematów. Na codzień zajmuję się pracą biurową i marketingiem w firmie z branży szkoleniowej oraz w centrum zajęć pozalekcyjnych z robotyki i programowania. Planuję i organizuję działania marketingowe. Łączę pracę na etacie z pośrednictwem w obrocie nieruchomości tym samym spełniam marzenia ludzi o własnych czterech kątach.  

W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, podróżować i aktywnie spędzać czas z rodziną. Zależy mi na stworzeniu pozytywnej przestrzeni, w której każdy będzie mógł dzielić się swoim doświadczeniem oraz dodawać odwagi do działania innym.

Skontaktuj się z Roksaną

Gdańsk

Paulina Wronecka

Właścicielka Pracownia Marzeń by Paulina Wronecka kompleksowa organizacja eventów i Zakręcona Cafe. Jak o niej mówią, to kobieta rakieta, bo jest bardzo energiczna i uparcie dąży do celu spełniając swoje marzenia. Marketingowiec z 12 letnim doświadczeniem. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci, otaczającą się cudownymi ludźmi. "Jestem energiczną kobietą, mamą 8-latka i żoną, z głową pełną pomysłów i chęcią do działania. Spełniam się zawodowo, ponieważ robię to co kocham."

Skontaktuj się z Pauliną

Gliwice

Aleksandra Ploch-Garczarek

Grójec

Agata Perzyna

Jestem Agata i jestem potrójną mamą. Jestem copywriterem, początkującym blogerem, dziennikarzem, doradcą PR w polityce. Ponad wszystko kocham ludzi i uwielbiam kontakt z nimi.  Doskonale pasuje do mnie określenie „człowiek orkiestra" ponieważ w mojej dotychczasowej karierze zawodowej miałam styczność z najróżniejszymi branżami – od organizacji imprez okolicznościowych i konferencji, poprzez pozyskiwanie dotacji unijnych, kierowanie stowarzyszeniem, wykonywanie badań laboratoryjnych z dziedziny sadownictwa, szycie artykułów dziecięcych, aż po prowadzenie funpage w mediach społecznościowych. Hobbystycznie robię dekoracje do wnętrz przez co uważam, że najlepszym przyjacielem kobiety jest pistolet na gorący klej. Uwielbiam dobrą kawę i życie w ciągłym biegu... im większy armagedon, tym większy fun i flow 😉

Skontaktuj się z Agatą

Józefów

Anita Kantor

Nazywam się Anita Kantor, jestem żoną i mamą dwóch dziewczynek. Mieszkam pod Warszawą i prowadzę własną działalność gospodarczą. Uwielbiam poznawać ludzi, sprawia mi wiele radości kiedy mogę w kobiecej energii wymieniać się doświadczeniem, wzajemnie się wspierać i motywować. Moją pasją jest fotografia, ale uwielbiam też przebywać blisko natury, np. długie spacery po lesie lub wędrówki górskie. Zawodowo zajmuję się aromaterapią, inspirując i pomagając wprowadzać naturalne rozwiązania. Moją misją jest sprawić by kobiety poczuły swoją własną MOC, uwierzyły w siebie, zaczęły marzyć i dążyć do ich spełnienia.

Znajdziecie mnie tutaj: FB oraz IG

Skontaktuj się z Anitą

Kraków

Karolina Konarska

Księgowa projektów w międzynarodowej korporacji. Zaangażowana w działalność Jacobs Womens Network. Posiada 10 letnie doświadczenie pracy w branży finansowej.

Mama 3 dzieci. Miłośniczka Beskidów, właścicielka apartamentu Swobodna Miejscówka w bieszczadzkim miasteczku Ustrzyki Dolne.

Moja pasją to rozwój osobisty oraz budowanie społeczności ludzi szczęśliwych, świadomych, układających puzzle swojego życia według własnej wizji. "

Skontaktuj się z Karoliną

Łódź

Małgorzata Piotrowska

Mama cudownej Mii, która skradła jej serce od pierwszej chwili 🙂 Zawodowo od zawsze freelancerka na swojej działalności. Grafik z zamiłowania do minimalizmu. Marketingowiec z zawodu. Doradca biznesowy z doświadczenia. Szkoleniowiec.

Od wielu lat wspiera i współpracuje z Podmiotami Ekonomii Społecznej. Obecnie prezes studia graficznego bynunu.studio, twórca pierwszego portalu Przemysłów Kreatywnych w Łodzi - lodzkreatywnie.pl oraz kreatorka łódzkiej kobiecej inicjatywy kreatywna.org.

Uwielbiam działać na wielu uzupełniających się polach jednocześnie. Idealnie odnajduję się w działaniach organizacyjnych i twórczych. Cenię sobie otwartość, uczciwość i niezależność w biznesie.

Skontaktuj się z Małgorzatą

Olsztyn

Aneta Pasternak

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci .
Moje życiowe motto brzmi WSZYSTKO DA SIĘ OGARNĄĆ. Przez ostatnie 10 lat wspólnie z mężem prowadziłam firmę transportową.

Rok 2021 przyniósł mi dużo zmian, a tym samym postawienia na Siebie Samą. Jestem w trakcie realizowania swoich planów, a jednym z nich jest właśnie bycie liderką Klubu Przedsiębiorczych Mam w Olsztynie.

Doceniam wszystko, co przynosi mi życie. Zamiast koncentrować się na problemach, koncentruje się na rozwiązaniach.

Skontaktuj się z Anetą

Olsztyn

Monika Homza

Rodowita Olsztynianka, tu się urodziłam i mieszkam.

Jestem przedsiębiorcą, prowadzę własną działalność. salony urody w których pracuje mój wymarzony zespół oraz gabinet w którym zajmuję się rozwiązywaniem problemów skórnych, komplementarnie, na wielu płaszczyznach. Wspieram ludzi w ich trudnościach przy współpracy z wieloma specjalistami z dziedziny zdrowia, urody i psychologii. Organizuję też rozrywkowe spotkania dla kobiet, jestem założycielką grupy „BABY Z DOMU”, i - kolokwialnie mówiąc - wyciągam baby z domu! , by raz na jakiś czas porzuciły obowiązki domowe, zostawiły dzieci mężom, dziadkom i wyszły się rozerwać i „przewietrzyć głowę” same. Jestem też współorganizatorką kilkudniowych wyjazdów-campów dla kobiet na Warmii i na Mazurach.

Prywatnie samodzielna mama dwóch chłopaków, 12-letniego Dawida i 9-letniego Daniela.

Skontaktuj się z Moniką

Piaseczno

Agnieszka Lis

Agnieszka to mama małego chłopca, z zawodu audytor i kontroler wewnętrzny, ale pracuję obecnie w innej branży. Postanowiłam zgłosić się do projektu Klubu Przedsiębiorczych Mam, bo czuję się ograniczona zawodowo, zarówno jako matka jak i kobieta. Mimo wysokiego wykształcenia i obycia z biznesem czuję się wykluczana z rynku pracy. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce - znaleźć grono kobiet, które czują to, co ja, mają dużo energii i motywacji oraz chcą iść do przodu mimo ograniczeń.

Skontaktuj się z Agnieszką

Piotrków Trybunalski

Marta Bińczyk

Urodziłam się i mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim, ukończyłam Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Politechnice Łódzkiej, a na co dzień pracuję w niewielkiej rodzinnej drukarni, gdzie odpowiadam za projekty i kontakt z klientem. Z zamiłowania rękodzielniczka po krótkiej, ale bardzo cennej przygodzie z własnym biznesem. Żona, mama dwóch córek studentki i pięciolatki. Przed pandemią byłam prowadzącą Klub Mam w duchu rodzicielstwa bliskości. Lubię podróże, piesze i rowerowe wycieczki po za utartymi szlakami, pasjonuję się muzyką, tańcem -  salsą kubańską oraz grafiką.

Skontaktuj się z Martą

Piotrków Trybunalski

Joanna Bogdan

Od 15 lat tworzy, współprowadzi i rozwija markę LennyLamb. Farmaceuta z wykształcenia, Edukator Noszenia Dzieci z zamiłowania, przedsiębiorca z wyboru.  W początkach macierzyństwa odkryła kolorowy świat chustonoszenia i bliskości. Pasja i pomysł na polskie chusty przekształciły się w pracę na cały etat. Jest mamą piątki dzieci, dzięki którym zmieniła swoją ścieżkę zawodową. W 2021 roku została wyróżniona tytułem Noszącego Anioła. Miłośniczka mikrowypraw i ziołowych naparów.

Skontaktuj się z Joanną

Poznań

Oliwia Samelak

Magister psychologii i ekonomii. Wykładowczyni akademicka. Pomysłodawczyni i założycielka Oliwia Samelak Meaning of Life. Menedżerka z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, po urodzeniu dziecka stworzyła dla siebie pracę inspirowaną sercem i teraz wspiera kobiety w odnalezieniu sensu, odkryciu prawdziwego potencjału i nawiązaniu dobrej relacji z samą sobą. Pracuje w nurcie terapeutycznym akceptacji i zaangażowania (ACT).

Kontakt: strona www, Facebook 

Skontaktuj się z Oliwią

Pruszków

Anna Chomiak

Twórczyni bloga www.nieidealnaanna.pl, autorka książki "Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia". W latach 2018-2017 znalazła się w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów wg Jasona Hunta. Jej motto: "nie musisz być idealna, aby być szczęśliwa" motywuje kobiety do wzięcia życia swoje ręce i realizowania marzeń. Od września 2019 roku prowadzi Klub Aktywnych Mam w Pruszkowie. Od września 2020 roku realizuje autorski Projekt „Aktywne Mamy Działamy”. W każdą środę, lokalne mamy uczestniczą wraz z dziećmi w warsztatach z ekspertkami, w myśl zasady: „szczęśliwa mama – to szczęśliwe dziecko”.

Skontaktuj się z Anią

Pruszków

Edyta Szczęsna-Zakrocka

Kobieta Szczęśliwa, Założycielka i właścicielka Elementów Szczęścia - Pracownia Pozytywnych Relacji.

WWW | FB | IG

Coachini Kobiet, Par, Nastolatków. Edukatorka Rodziców Pozytywnej Dyscypliny. Trenerka, Mentira, Managerka

Wspiera Kobiety w odnajdywaniu szczęścia w małych chwilach dnia codziennego w oparciu o najlepsze wykorzystanie posiadanych zasobów i możliwości.

Z coachingiem związana od 2015.

Skontaktuj się z Edytą

Ruda Śląska

Barbara Zdunek

Przez ponad 15 lat szkoliłam pracowników ze sprzedaży i jakości obsługi klienta. W lipcu 2022 sprzedałam dobrze prosperujący biznes stacjonarny żeby rozwijać się w Network Marketingu. Teraz rozwijam biznes głównie w oparciu o Social Media.

Od 3 lat praktykuję uważność, ukończyłam kurs Mindfulness-Based Stress Reduction, a ostatnio mocno interesuje się prawem przyciągania.

Moją misją jest dmuchać Kobietom w skrzydła. Chcę pomóc każdej Kobiecie stać się lepszą wersją siebie, uwierzyć w swoje możliwości.

FB | IG

Skontaktuj się z Barbarą

Rzeszów

Aleksandra Amborska-Kuffner

Mam na imię Ola. Jestem mamą dwóch dziewczynek - Ali i Kornelki i żoną Mateusza.

Zawodowo pracuję jako Dyrektorka finansowa w dużej francuskiej firmie produkcyjnej. Spełniam się tam jako liderka, managerka i osoba kontaktowa dla zagranicznego Zarządu. Stawiam na identyfikację potrzeb zarówno firmy jak i pracownika. Bardzo ważne są dla mnie feedbacki, jasna komunikacja i nastawienie na rozwiązanie danego problemu. 

Oprócz pracy etatowej, z zamiłowania do polskiej mody, powstał mój własny biznes, w którym propaguję świadome podejście do mody i wiedzę o terapeutycznych olejkach eterycznych.

Wierzę, że dla nas kobiet, nie ma rzeczy niemożliwych. Każda nas na swoje talenty i umiejętności, które często chowają się w środku. Chcę, żeby spotkania KPM w Rzeszowie dały kobietom świadomość i odwagę do działania.

Skontaktuj się z Aleksandrą

Starachowice

Magdalena Korczyńska

Pomagam Mamom w zmianie zawodowej i w powrocie do pracy.

Jestem coachem kariery, Certyfikowaną Trenerką FRIS®, liderką Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice, socjologiem, przedsiębiorcą, mamą prawie 3-letniego Mateusza. Po urodzeniu Synka, sama dokonałam gruntownej zmiany zawodowej i po ponad 10 latach spędzonych na etacie, otworzyłam własną działalność. Prywatnie: uwielbiam piesze rajdy i wędrówki górskie. Jestem zakochana w Tartach i Bieszczadach. Pasjonuje mnie też taniec, w którym stawiam pierwsze kroki.

Więcej o mnie: FB oraz WWW

kontaktuj się z Magdaleną

Szczecin

Kamila Kaliszewska

Prywatnie - mama Neli i żona Michała. Zaś zawodowo- z wykształcenia magister ekonomii, jednak praca zawodowa poszła całkiem w innym kierunku! Pracuję w branży Beauty. Jestem przedsiębiorcą, stylistką paznokci oraz podologiem. Pasję odkryłam kilka lat temu, a obecnie prowadzę swój salon kosmetyczny w Szczecinie.

Dodatkowo współpracuję z polską firmą z brażny e-commerce i wprowadzam ją na rynek polski oraz rynki zagraniczne.
Moim celem jest przybliżenie możliwości (zwłaszcza kobietom), jakie daje praca online, która pozwala na rozwój i sukcesy w życiu osobistym, a także zawodowym.

Moją misją jest pomoc kobietom w uzyskaniu niezależności i dodanie im odwagi do działania, mimo wielu przeciwności.
Uwielbiam rozwój osobisty, czytać książki i morze 🙂

Skontaktuj się z Kamilą

Tomaszów Mazowiecki

Katarzyna Bielas

Staram się być świadomą mamą i kobietą. Zostawiłam korpo na rzecz spełniania marzeń i życia według własnych zasad.  Jestem niepoprawną społeczniczką, wierzę ,że we współpracy siła. Zawodowo zajmuję się finansami, moim celem jest, aby brak wiedzy o finansach nigdy nie był dla kobiet powodem do wstydu.

Skontaktuj się z Katarzyną

Wałbrzych

Halina Bernatt

Cześć! Mam na imię Halina. Na co dzień prowadzę Firmę Active Time, którą założyłam z miłości do aktywnego spędzania czasu wolnego. Głównie zajmuję się nauką pływania dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Ukończyłam AWF w Poznaniu oraz studia za granicą. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej – specjalność pływanie, instruktora Aqua Baby, Aqua Fitness, Aqua Prenatal, Nordic Walking. Jestem Certyfikowanym Instruktorem Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt oraz Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

Aktywny tryb życia jest moją pasją, którą realizuję w życiu codziennym. Uprawiam jogę, turystykę pieszą, górską, Nordic Walking, jeżdżę konno, na nartach i na rowerze, a w wodzie czuję się jak ryba. Uwielbiam dzieci i pracę z nimi. 

Skontaktuj się z Haliną

Warszawa

Anna Modzelewska

Właścicielka Matronat-prokobieco o prawie, przestrzeni dla kobiet chcących zadbać o swoje prawa.

Prawniczka. Specjalistka z zakresu prawa pracy i prawa rodzinnego. Udziela wsparcia prawnego kobietom takim jak Ty, aby ułatwić im przejście przez życiowe zakręty, pomóc uniknąć turbulencji w życiu zawodowym i prywatnym lub wejść świadomie na nową drogę życia:)

Rozwiązuje problemy prawne i uczy sięgać po swoje. Dmucha w skrzydła. Feministka. Wykorzystanie swojej wiedzy prawniczej w pracy z kobietami to dla niej naturalna i jedyna słuszna droga zawodowa.

Prywatnie mama i nieŻona. Potrójna kociara nałogowo czytająca książki. Wyznaje zasadę, że "zbyt długo byłyśmy grzeczne.  Teraz bądźmy odważne, asertywne i skuteczne".

Skontaktuj się z Anną

Wrocław

Olga Kilian-Winnicka

Jestem pracującą mamą dwuletniej Zosi. Absolwentką prawa w biznesie, magister zarządzania, dietetykiem. Specjalizuję się w żywieniu kobiet w ciąży, mam oraz dzieci.

Chciałabym stworzyć przestrzeń, która pozwoli każdej Mamie stanąć na nogi, odzyskać energię, oczyścić głowę i bez wyrzutów sumienia realizować się w swoim życiu zawodowym.

Skontaktuj się z Olgą

Zielona Góra

Magdalena Zaniewicz

Nazywam się Magda,  mam 36 lat i jestem mamą 2 malutkich córeczek. Na co dzień mieszkam w Zielonej Górze. Zawodowo zajmuję się marketingiem sieciowym,  a w czasie wolnym bardzo lubię angażować się w różnego typu inicjatywy społeczne. Bardzo lubię podróżować. Szczególnie cieszą mnie te na południe Europy. Ponadto jestem pasjonatką rozwoju osobistego. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas,  nie lubię nudy i tego również staram się uczyć moje dzieci. Chętnie pokazuję im,  że czas należy wykorzystywać jakościowo,  stąd tez pomysł na poprowadzenie m.in. KPM Zielona Góra.

Skontaktuj się z Magdaleną

Zielona Góra

Marina Vitovtova

Nazywam się Marina i ogromnie się cieszę, że razem z Magdą będę prowadzić klub przedsiębiorczych mam w Zielonej Górze

Jestem samodzielną mamą 1,5 rocznego Dobromirka. Jestem marketingowcem, zajmuję się marketingiem w dużej firmie technologicznej w Zielonej Górze. W wolnym czasie prowadzę blog Prosto i Szczęśliwie, w ramach którego poszukuję drogi do prostoty i szczęścia oraz pomagam mamą planować i osiągać cele. Mała ciekawostka o mnie: 7 lat temu nie znałam żadnego słowa po polsku, a 7 miesięcy temu zaczęłam prowadzić kurs polskiego dla uchodźców.

Skontaktuj się z Mariną