Kim jest Ambasadorka Klubu Przedsiębiorczych Mam?

 • To kobieta, która chce wspierać inne kobiety. Bo wie, jak ważna jest solidarność.
 • To kobieta przedsiębiorcza, której udało się znaleźć swój balance – sposób na pracę i macierzyństwo w zgodzie ze sobą i swoją rodziną. Ale nadal pamięta jak trudne są początki, gdy małe dziecko u boku wymaga dużo, a realizacja planów zawodowych jeszcze więcej.
 • To matka, która chce pomóc innej matce. Młodszej koleżance, sąsiadce lub nieznajomej. Bo tylko matka zrozumie matkę.

Jak zostać Ambasadorką?

Dołącz do grona wpływowych przedsiębiorczych kobiet, które swoim doświadczeniem, energią i pasją motywują inne mamy do działania. Pokaż swoją solidarność i wspieraj je w dążeniu do realizacji marzeń. 

Zadeklaruj cykliczne wsparci finansowe – 30 zł lub 15 zł miesięcznie. Tyle ile jesteś w stanie przeznaczyć na coś dobrego dla innych.

To łatwe i bezpieczne

Po zadeklarowaniu kwoty comiesięcznej płaty, system sam będzie ściągał ją każdego miesiąca. Pamiętaj, że ze zlecenia przelewu cyklicznego możesz w każdej chwili zrezygnować. Dane Twojej karty przechowane są przez operatora PayU zgodnie z polityką RODO i są całkowicie bezpieczne.

Dzięki Twojej darowiźnie my będziemy mogły wspierać młode mamy w realizacji swoich ambicji, pasji i zawodowych marzeń. Ty każdą wpłatę możesz odliczyć od podatku, zarówno jako osoba fizyczna jak i firma.

Jak to robimy?

 • Organizujemy spotkania na żywo w gronie kilkudziesięciu kobiet w 25 miastach w Polsce. Spotykamy się po to, aby wymieniać się doświadczeniami, wątpliwościami, a także inspirować  i motywować do działania.
 • Zapraszamy na spotkania inspirujących gości:
  ekspertów, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem w zakresie zakładania, prowadzenia i rozwoju firmy;
  kobiety sukcesu – matki, które z powodzeniem prowadzą własny biznes jednocześnie opiekując się dziećmi, łączą z satysfakcją życie zawodowe i rodzinne;
  mamy, które na swojej drodze do biznesu napotykają trudności i chcą się nimi podzielić.
 • Organizujemy spotkania online dla kobiet, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniach na żywo bądź wolą korzystać z naszego wsparcia w tej formie. 
 • Zapraszamy do rozmów live na Facebooku, po to, aby „przy kawie” porozmawiać o rzeczach biznesie.
 • Mówimy w mediach i na innych forach publicznych o tym, jak naprawdę wygląda życie przedsiębiorczej mamy. Pokazujemy, że z jednej strony to zadanie bardzo trudne, wymagające, z drugiej dające ogromną satysfakcję. Pokazujemy, że firmy zakładane przez mamy są poważnymi biznesami.

Dlaczego to jest ważne?

Pogodzenie macierzyństwa z obowiązkami zawodowymi wymyka się wszelkim normom i jest nie lada wyzwaniem. Wiemy że Ty to rozumiesz. Sama przeszłaś tę trudną i drogę. Praca podczas drzemek dziecka i nocami, presja czasu – bo macierzyński zaraz się kończy, natłok kursów i szkoleń, na które nie ma się czasu. Trudno wyrwać się z takiego młynka.

W Klubie Przedsiębiorczych Mam pomagamy realizować marzenia. Motywujemy, inspirujemy, pokazujemy że jest to możliwe. W zgodzie ze sobą i potrzebami swojego dziecka. Wbrew opiniom, na przekór oczekiwaniom.

Co zyskasz?

 • tytuł ambasadorki Klubu Przedsiębiorczych Mam;
 • dyplom z podziękowaniem za wsparcie;
 • cykliczne informacje w jaki sposób wykorzystałyśmy przekazane przez Ciebie środki;
 • pierwszeństwo w zapisach na organizowane przez nas wydarzenia;
 • pomożemy w promocji Twojego biznesu!


Klub Przedsiębiorczych Mam to my i Wy!

Jesteśmy ogólnopolską społecznością kobiet, które prowadzą własny biznes,  planują jego założenie lub chcą być aktywne zawodowo na własnych zasadach. Ta społeczność to Wy – mamy z każdego zakątka Polski, które wzajemnie się inspirują, motywują i wspierają. W atmosferze zrozumienia, szacunku i wrażliwości spotykamy się w 16 województwach i online. Śledź nas na: www.facebook.com/KlubPrzedsiebiorczychMam

Klub Przedsiębiorczych Mam jest projektem Fundacji „Rodzic w mieście”, której misją jest włączanie rodziców z małymi dziećmi do życia społecznego i kulturalnego. Więcej o Fundacji dowiesz się ze strony www.rodzicwmiescie.pl lub profilu: www.facebook.com/rodzicwmiescie