Jak zostać Ambasadorką?

Dołącz do grona kobiet, które wspierają rozwój innych kobiet. Twoje regularne darowizny pomagają nam organizować spotkania, warsztaty, cykle edukacyjne i motywujące dla mam małych dzieci.

Zadeklaruj regularne wsparcie finansowe – 25 zł miesięcznie i twórz razem z nami Klub Przedsiębiorczych Mam!

Kim jest Ambasadorka Klubu Przedsiębiorczych Mam?

Ambasadorki Klubu Przedsiębiorczych Mam to wyjątkowe kobiety!

 • To kobiety, które chcą wspierać inne kobiety. Bo wiedzą, jak ważna jest solidarność.
 • To kobiety przedsiębiorcze, którym udało się znaleźć swój balance – sposób na pracę i macierzyństwo w zgodzie ze sobą i swoją rodziną.
 • To kobiety, które pamiętają jak trudne są początki, gdy małe dziecko u boku wymaga dużo, a realizacja planów zawodowych jeszcze więcej.
 • To matki, które chcą pomóc innym matkom. Młodszym koleżankom, sąsiadkom lub nieznajomym. Bo tylko matka zrozumie matkę.

Dlaczego warto?

Jak działa Klub Przedsiębiorczych Mam?

 • Organizujemy spotkania na żywo w gronie kilkudziesięciu kobiet w 25 miastach w Polsce. Spotykamy się po to, aby wymieniać się doświadczeniami, wątpliwościami, a także inspirować  i motywować do działania.
 • Zapraszamy na spotkania inspirujących gości:
  ekspertów, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem w zakresie zakładania, prowadzenia i rozwoju firmy;
  kobiety sukcesu – matki, które z powodzeniem prowadzą własny biznes jednocześnie opiekując się dziećmi, łączą z satysfakcją życie zawodowe i rodzinne;
  mamy, które na swojej drodze do biznesu napotykają trudności i chcą się nimi podzielić.
 • Organizujemy spotkania online dla kobiet, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniach na żywo bądź wolą korzystać z naszego wsparcia w tej formie. 
 • Zapraszamy do rozmów live na Facebooku, po to, aby „przy kawie” porozmawiać o rzeczach biznesie.
 • Mówimy w mediach i na innych forach publicznych o tym, jak naprawdę wygląda życie przedsiębiorczej mamy. Pokazujemy, że z jednej strony to zadanie bardzo trudne, wymagające, z drugiej dające ogromną satysfakcję. Pokazujemy, że firmy zakładane przez mamy są poważnymi biznesami.

Co zyskasz dołączając do grona Ambasadorek?

 • tytuł ambasadorki Klubu Przedsiębiorczych Mam;
 • dyplom z podziękowaniem za wsparcie;
 • cykliczne informacje w jaki sposób wykorzystałyśmy przekazane przez Ciebie środki;
 • pierwszeństwo w zapisach na organizowane przez nas wydarzenia;
 • satysfakcję z pomagania i dumę z tworzenia największego w Polsce programu wspierającego przedsiębiorczość mam;
 • jeśli jesteś ekspertką lub prowadzisz swój biznes jesteśmy otwarte na zaproszenie Cię do organizowanych przez nas wydarzeń.

To łatwe i bezpieczne

Po zadeklarowaniu kwoty comiesięcznej płaty, system sam będzie ściągał ją każdego miesiąca. Pamiętaj, że ze zlecenia przelewu cyklicznego możesz w każdej chwili zrezygnować. Dane Twojej karty przechowane są przez operatora PayPal zgodnie z polityką RODO i są całkowicie bezpieczne.

Dzięki Twojej darowiźnie my będziemy mogły wspierać młode mamy w realizacji swoich ambicji, pasji i zawodowych marzeń. Ty każdą wpłatę możesz odliczyć od podatku, zarówno jako osoba fizyczna jak i firma.


Klub Przedsiębiorczych Mam to my i Wy!

Jesteśmy ogólnopolską społecznością kobiet, które prowadzą własny biznes,  planują jego założenie lub chcą być aktywne zawodowo na własnych zasadach. Ta społeczność to Wy – mamy z każdego zakątka Polski, które wzajemnie się inspirują, motywują i wspierają. W atmosferze zrozumienia, szacunku i wrażliwości spotykamy się w 16 województwach i online. Śledź nas na: www.facebook.com/KlubPrzedsiebiorczychMam

Klub Przedsiębiorczych Mam jest projektem Fundacji „Rodzic w mieście”, której misją jest włączanie rodziców z małymi dziećmi do życia społecznego i kulturalnego. Więcej o Fundacji dowiesz się ze strony www.rodzicwmiescie.pl lub profilu: www.facebook.com/rodzicwmiescie

Poznaj nasze Ambasadorki

Dominika Wójcicka, założycielka marki BabyMuka, produkującej miękkie gondole, a prywatnie mama dwóch dziewczynek.

Katarzyna Płaza-Piekarzewska, położna, założycielka bloga ZapytajPolozna.pl, gdzie edukuje kobiety/przyszłe mamy w tematach ciąży, porodu i połogu. Już niedługo podwójna mama 🙂

Aleksandra Piotrowska, twórczyni i pomysłodawczyni Karmiuszki, poduszki do karmienia piersią. Mama dwójki maluchów:)

Ewa Harassek, załocielka firmy Boomy, sprzedającej torby z gotowymi wyprawkami do szpitala w wariantach dostosowanych do różnych potrzeb.

Martyna Pawluczuk, właścicielka firmy Podatkowe Love – Usługi Księgowe.

Katarzyna Łodygowska, prawniczka, znana w sieci jako Matka Prawnik.

Sylwia Miłosz, marketingowiec, przedsiębiorczyni i mama dwójki wspaniałych dzieci. Wspiera przedsiębiorczynie w promowaniu ich marek i zdobywaniu klientów, by miały więcej czasu na to, co dla nich naprawdę ważne. Prowadzi blog i podcast Dwoje na głowie.

Izabela Anuszewska, ekspertka od dotacji i przedsiębiorczości. Największą satysfakcję sprawia jej praca z kobietami i dla kobiety w wyborze ścieżki zawodowej praca czy biznes, pozyskaniu dotacji, otwarciu i rozwoju własnego biznesu. Od 17 lat prowadzi swoją butikową firmę DaVinci zajmującą się zakładaniem i rozwojem mikro biznesów oraz pozyskiwaniem funduszy europejskich i krajowych. Akredytowany Konsultant Funduszy Europejskich oraz ekspert oceny wniosków o dofinansowanie z funduszy publicznych w kluczowych instytucjach publicznych.