Zostań liderką KPM

 

Zostań liderką Klubu Przedsiębiorczych Mam

Szukamy energicznych osób z głową pełną pomysłów i chęcią do działania, do prowadzenia spotkań Klubów Przedsiębiorczych Mam w miastach całej Polski. Jeśli idea przedsiębiorczości jest Ci bliska, chciałabyś szerzyć ją wśród mam, inspirować i motywować kobiety do działania, a także chcesz nawiązywać nowe kontakty biznesowe, ZGŁOŚ SIĘ!

Co oferujemy:
– zdobycie doświadczenia w koordynacji projektów
– rozwój kompetencji przyszłości, m.in. kreatywności, negocjacji, rozwiązywania problemów czy elastyczności poznawczej
– wsparcie merytoryczne, praktyczne i emocjonalne 🙂
– samodzielne zadania
– pracę z zespołem pełnych energii i pomysłów kobiet

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:
– organizowanie wydarzeń związanych z przedsiębiorczością (warsztaty, prelekcje, spotkania, w tym kontakt z potencjalnymi prelegentami), także online (pomożemy w ich organizacji)
– prowadzenie spotkań
– promowanie wydarzeń online i offline

👉Wypełnij ankietę  oraz wyślij swoje CV na adres kontakt@klubprzedsiebiorczychmam.pl. Napisz, w jakim mieście chciałabyś założyć KPM.

🔵 Aktualnie działamy już w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu, Lesznowoli, Gdyni, Gdańsku, Piasecznie, Grodzisku Mazowieckim, Wałbrzychu i Krakowie, rekrutacja więc nie dotyczy tych miast.🔵

Jeśli sama nie chcesz lub nie możesz zostać liderką lub w Twoim mieście Klub Przedsiębiorczych Mam już działa aktywnie, udostępnij tę wiadomość znajomym. Być może któraś ze znanych Ci mam będzie chciała dołączyć do naszego zespołu. Działalność opiera się o umowę wolontariacką i jest nieodpłatna. Jednak korzyści z bycia liderką KPM, umiejętności i kontakty, jakich nabędziesz, będą inwestycją w Twoją przyszłość.