Zespół

Marta Waszczuk – założycielka Klubu Przedsiębiorczych Mam, prezes Fundacji Be Proactive.

Marta Waszczuk fot. Agata Aleksandrowicz

Pomaga tworzyć i rozwijać firmy dające pieniądze i wolność. Pracuje z osobami, które chcą uzyskiwać 10x lepsze rezultaty w swoim życiu i biznesie.

„Wiem, że sama pasja i entuzjazm nie wystarczą, żeby stworzyć biznes. Trzeba się skupić na właściwych rzeczach we właściwym momencie. Wybrać z setek możliwości, strategii i taktyk takie, które najlepiej pasują do Ciebie.”

 

kontakt: marta.waszczuk@beproactive.org.pl

Izabela Siwik – wiceprezes Fundacji Be Proactive

Izabela SiwikUkończyła finanse i bankowość oraz zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2010 roku prowadzi własną spółkę CityProjekt Sp. z o.o. – biuro projektów architektonicznych i budowlanych. Od 2012 r. prowadzi również Fundację Be Proactive. Iza jest mamą dwóch wspaniałych dziewczynek 8 latki oraz 6 latki. Od kilku lat wspiera młode kobiety, które chcą założyć albo rozwinąć swoją firmę lub organizację pozarządową.

kontakt: izabela.siwik@beproactive.org.pl

Magda Macyszyn – Dyrektor Rozwoju Fundacji Be Proactive, coach

Magda MacyszynProwadzi grupy coachingowe Klubu Przedsiębiorczych Mam.

Ukończyła szkolenia CoachWise Essentials, CoachWise Equipped, oraz Train the Trainers zorganizowane przez Coaching Center – wyspecjalizowane centrum rozwoju coachingu opierające swoją działalność o międzynarodowe standardy International Coach Federation (ICF).

Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobyła pracując w organizacji pozarządowej, gdzie między innymi zajmowała się mentoringiem, realizacją projektów eurpoejskich, szkoleniem wolontariuszy i pracowników, prowadzeniem warsztatów dla młodzieży, kobiet i dzieci, organizacją konferencji, reżyserią spektakli. Z wykształcenia magister logopedii, ukończony rok studiów na wydziale logopedii na Universytecie w Louisville, oraz kursy poradnictwa w Cincinati i Ohio.

Pracuje z mamami „bo jestem mamą i lubię pracować z mamami, 
lubię jak ruszają z miejsca, 
lubię jak zaczynają marzyć, planować, realizować swoje cele, 
lubię przede wszystkim jak cieszą się życiem i doceniają to co im przynosi.
”

Pracuje także z rodzicami w ramach FAMILY COACHING.

kontakt: magda.macyszyn@beproactive.org.pl

Renata Felicka – trener rozwoju osobistego, trener w biznesie i trener dla mam.

Renata FelickaRenata mówi o sobie, że jest osobą nastawioną na drugiego człowieka. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. W kręgu jej zainteresowań trenerskich są zagadnienia związane z komunikacją nastawioną na obustronne porozumienie, praca nad postawą asertywną, praca z emocjami i celami indywidualnymi, a także wystąpienia przed publicznością.

W życiu osobistym jest też żoną swojego męża i mamą dwójki wspaniałych dzieci, które są dla niej największą radością i największym wyzwaniem. W skarbcu doświadczeń zawodowych posiada kilka lat pracy w dużej korporacji farmaceutycznej, pracę na etacie jako mama w firmie usługowej, zmianę zawodu, pracę w wolnym zawodzie trenera i od niedawna współpracę z Fundacją Be Proactive.

kontakt: renata.felicka@beproactive.org.pl

Ewa Ziomek – Koordynator Klubu Przedsiębiorczych Mam w Krakowie.

Ewa ZiomekEwa uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Pedagogicznym na kierunku Biologia, ukończyła Zarządzanie Przedsiębiorstwem na AGH w Krakowie. Jej mocne strony to determinacja w dążeniu do
celów oraz cierpliwość. Współpomysłodawczyni projektu Ambasada Pasji – firmy szkoleniowej ukierunkowanej na rozwój pasji i zainteresowań. Jej hobby to literatura biograficzna oraz rozwój osobisty. Prywatnie mama Zuzi i Zosi.

kontakt: kpmkrakow@beproactive.org.pl

 

Agnieszka Marczak – Koordynator Klubu Przedsiębiorczych Mam w Koszalinie.

Aga_MArczakAkredytowany coach International Coach Federation, trener biznesu, certyfikowany trener metody Points of You (TM), mama Tymka, partnerka Łukasza (kolejność jak zwykle nie oddaje wagi ról – każda najważniejsza ). Etatowo – główny specjalista ds. rozwoju biznesu, prywatnie – właścicielka firmy Coaching Time. Od 2002 roku wspiera mikro, mały i średni biznes, współzałożycielka Koszalińskiego Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Era Kobiet” i Stowarzyszenia „Mama w Mieście Koszalin”. Twórczyni autorskiej metody pracy z kobietami – mamami „MamaTime”. Studiowała język angielski i psychologię, pasjonatka rozwoju osobistego i mocnej kawy z południowych Włoch.

kontakt: kpmkoszalin@beproactive.org.pl