Zapraszamy na spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam w Krakowie – 6 marca 2013

Zapraszamy stałe bywalczynie oraz nowe uczestniczki na spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam w Krakowie!

najbliższe spotkanie: 6 marca (środa) 2013 r. o godz. 16:30 – 19:00

 Jeśli jesteś przedsiębiorczą mamą i szukasz inspiracji, motywacji, sposobów na wykorzystanie swoich talentów, wsparcia w pierwszych krokach ku otwarciu własnego biznesu lub we wdrożeniu innych pomysłów i inicjatyw – zapraszamy! A może poszukujesz dla siebie nowych dróg zawodowych aby godzić pracę z macierzyństwem? Również  zapraszamy!

Na naszych spotkaniach masz możliwość:

–  poznać inne przedsiębiorcze mamy, te które już prowadzą swoje mikrobiznesy oraz te które dopiero planują lub poszukują dla siebie rozwiązań

–  skorzystać ze wsparcia i doświadczenia innych oraz podzielić się własnym doświadczeniem

–  przedyskutować swoje pomysły i poznać inne punkty widzenia

–  nawiązać nowe kontakty. 

Dzięki uczestnictwie uzyskasz także dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej klubowiczek z Krakowa dzięki czemu będziesz mogła korzystać zdalnie ze wsparcia innych mam bez konieczności czekania na kolejne spotkania a także uczestniczyć w nieformalnych spotkaniach klubowiczek! Zapraszamy!

Studio Kreatywnej Współpracy ul. Królewska 2, Kraków.

Składka: 30 zł, w cenie kawa i herbata. Na spotkanie można przyjść z dzieckiem (warunki komfortowe także dla maluchów). Ilość miejsc ograniczona.

Informacja dotycząca zmiany godziny spotkań: ponieważ z przyczyn organizacyjnych nasze spotkania muszą kończyć się o godzinie 19:00, a regularnie ulegały przedłużeniu, od marca zaczynamy pół godziny wcześniej. O 16:30 spotkanie rozpoczyna się półgodzinną częścią zawierającą inspirację, ćwiczenie lub omówienie dodatkowego tematu. Część główna rozpoczyna się o godzinie 17:00 i trwa do godz. 19:00, zatem te z mam, które nie zdążą dotrzeć na godz. 16:30, zapraszamy jak dotychczas na godz. 17:00.

 Dodatkowe informacje i zapisy: poczta@krakowskiklubmam.pl

Naszym spotkaniom patronuje serwis Mamo Pracuj! www.mamopracuj.pl