Pandemia zatrzymała nas wszystkich w domach. To był trudny czas – dla Ciebie i dla nas. Spotkania Klubu zostały wstrzymane. Cały nasz zespół zastanawiał się, co dalej? Czy uda nam się utrzymać projekt? Po chwilach zwątpienia, ruszyłyśmy do działania. Przeniosłyśmy spotkania do sieci. I udało się! Nie tylko spotykamy się online, ale cały czas rozwijamy Klub i szukamy liderek w całej Polsce.

KPM Online

Mamy jednak niedosyt. Czujemy, że istotą Klubu jesteś Ty. Chcemy spotykać się z Tobą i innymi fantastycznymi mamami na żywo. Pamiętasz jak brakowało Ci spotkań z przyjaciółką, siostrą, wspólniczką? Nam też brakuje tych spotkań! Dlatego zwracamy się do Ciebie z ogromną prośbą. Wpłać darowiznę na utrzymanie Klubu Przedsiębiorczych Mam. Ty będziesz mogła odpisać ją sobie od podatku, a my będziemy mogły ruszyć ze spotkaniami na nowo.

Dlaczego to jest ważne? Bo Klub Przedsiębiorczych Mam to motywacja, wsparcie i ogrom pozytywnej energii. Chcemy spotkać się z Tobą i poczuć ją na nowo. Chcemy podzielić się z Tobą naszą energią. Chcemy, żebyś czuła to samo, co Małgorzata, która o KPM mówi tak:

„Uczestniczyłam w kilku spotkaniach Klub Przedsiębiorczych Mam. Gorąco polecam – merytoryczna wiedza, mnóstwo inspiracji, wspaniała atmosfera, skuteczny networking. I silny kop do ukierunkowanego działania.”

 

Niestety wraz ze spotkaniami na żywo zniknęli sponsorzy i partnerzy, a z nimi i finanse. Robimy wszystko, aby wrócić do regularnych spotkań na żywo i jednocześnie utrzymywać spotkania online. Jednak to jest możliwe tylko dzięki wsparciu finansowemu. Musimy opłacić księgowość, platformę do spotkań online, salę do spotkań na żywo, domenę naszej strony www. Dlatego gorąco prosimy Cię o wsparcie.