Warsztat „Mam prawo być sobą!”

Święta coraz bliżej. Dla niektórych z nas to cudowny czas, dla niektórych ciężar obowiązków i powinności, a dla niektórych pomieszanie obu stanów. Bywa, że nasza świąteczna radość zostaje zmącona podczas rodzinnych zjazdów, kiedy to inni próbują narzucać nam swoje zdanie, czy też ingerować w nasze sprawy. Mogą to być rodzice, teściowie, rodzeństwo, partner lub też przyjaciele. Bez względu na to o jaką relację chodzi, każda z nas ma prawo do tego, aby zadbać o siebie, swoje życie, rodzinę, intymność czy niezależność i to nie tylko w czasie Świąt.

Dlatego, jeśli chciałabyś poczuć się pewniejsza siebie i dać sobie prawo do bycia sobą, zapraszam na warsztat „Mam prawo być sobą”, już 13 grudnia w godzinach 9-13.

Asertywność to znacznie więcej niż tylko umiejętność powiedzenia NIE – to postawa, która może pomóc Ci zadbać o „Twój świat”. Podczas warsztatu:

  • poznasz i przećwiczysz sposoby na odmawianie innym zdecydowanie, spokojnie, z zachowaniem szacunku dla drugiej osoby i bez poczucia winy.
  • dowiesz się jak rozpoznać manipulację i jak możesz sobie z nią radzić.
  • sprawdzisz, w jaki sposób możesz powiedzieć komuś, że to co robi jest dla Ciebie nieprzyjemne, przykre, smutne … lub miłe,  przyjemne, wspierające… (lista określeń jest nieskończona).
  • przypomnę Ci, że masz prawo do wszystkiego tego, do czego chcesz je sobie dać (oczywiście pod pewnymi warunkami ;-).

Foto_asertywność 1

Warsztaty poprowadzi Renata Felicka, trenerka w biznesie i trenerka dla mam, absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu INTRA, mama Stasia i Marianki, żona swojego męża. Od kilku lat prowadzi warsztaty i treningi związane z komunikacją, postawą asertywną, pracą z emocjami i celami indywidualnymi, a także wystąpieniami przed publicznością. Jej pasją jest towarzyszenie innym w rozwoju i poszukiwanie nowych sposobów na wyrażanie siebie.

PROMOCJA!!! Z okazji zbliżających się świąt, mamy dla Ciebie specjalną cenę.

  • Cena za udział w warsztacie „Mam prawo być sobą” 95zł 70 zł.
  • Cena za udział w dwóch warsztatach: „Mam prawo być sobą” i „Rozwiązywanie sytuacji trudnych” (zaawansowane techniki asertywne, 10 stycznia 2015) 190  130 zł.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: renata.felicka@beproactive.org.pl

Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie na konto: 49 1240 1040 1111 0010 4850 6080, Bank Pekao S.A.

Fundacja Be Proactive, ul. Bruzdowa 112 u m.14, 02-991 Warszawa
W opisie przelewu należy napisać: Imię i Nazwisko, warsztat „Asertywność cz. I”.

Na spotkanie można przyjść z dzieckiem.

Ilość miejsc ograniczona.

Organizator: Fundacja Be Proactive