Warszawa: listopadowy networking KPM

Chcesz założyć firmę albo fundację? Znaleźć wymarzoną pracę? Szukasz sposobu na połączenie pracy i macierzyństwa? Potrzebujesz inspiracji, motywacji lub wiedzy? Jesteś otwarta na nowe idee i gotowa do działania? Zapraszamy Cię na networking Klubu Przedsiębiorczych Mam. Jedyne takie wydarzenie dla mam. Możesz przyjść z dzieckiem. Wystarczy się zarejestrować.

Spotykamy się w środę 16 listopada od 9.55 (rejestracja) do 12.00. Rozpoczęcie o 10.00.

Spotykamy się w przestrzeni dla przedsiębiorców stworzonej przez Google: Campus Warsaw, ul. Ząbkowska 27/31 w Warszawie.

Naszym gościem będzie Ula Kamińska nazwana przez miesięcznik Elle jedną z najlepszych personal shopper w Polsce. Od czternastu lat doradza kobietom po chorobie nowotworowej, prezesom międzynarodowych koncernów, przedsiębiorczym mamom oraz setkom indywidualnych klientów, dzieląc się widzą na temat psychologii ubioru oraz kreowania stylu i wizerunku. Wydała właśnie Poradnik Stylu 2017 – opowie nam o tym jak on powstawał i jak zadbać o swój styl będąc mamą.

Oprócz wiedzy i inspiracji płynących z opowieści naszego gościa będzie czas na networking, czyli poznanie innych mam na podobnym etapie życia. Będziesz mogła wymienić się z nimi kontaktami/wizytówkami, porozmawiać o swoich pomysłach, celach i planach.

Klub Przedsiębiorczych Mam działa od 2009 roku. Jest skierowany do kobiet, które chcą znaleźć sposób na połączenie swoich pasji, pracy i macierzyństwa lub szukają wymarzonej pracy. Dzięki Klubowi mamy zyskują motywację, wsparcie oraz kontakty, zaczynają realizować swoje cele, zakładają firmy i realizują swoje projekty.

Więcej informacji o Klubie Przedsiębiorczych Mam: http://klubprzedsiebiorczychmam.pl

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do nas: fb.com/KlubPrzedsiebiorczychMam

Można przyjść z dzieckiem.

Zgłoś się już teraz – liczba miejsc ograniczona!

Ważne: oprócz rejestracji na networking należy też zarejestrować się w Campus Warsaw, aby otrzymać na miejscu kartę umożliwiającą poruszanie się po obiekcie. Rejestracja do Campus Warsaw jest tu: https://www.campus.co/warsaw/en/sign-up