Nowy Klub w Rzeszowie i prezent na Mikołajki!

Droga Mamo! Spraw sobie prezent na Mikołajki !

6 grudnia 2012 r. (czwartek) w godzinach 10.00-12.00 w Sali szkoleniowej Avon przy  ul. Mickiewicza 19 w Rzeszowie, odbędzie się pierwsze w Rzeszowie spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam.

Serdecznie zapraszamy wszystkie kreatywne, pragnące rozwijać swoje talenty mamy.

Zastanawiałaś się czy masz szanse założyć firmę, czy twój pomysł jest na tyle dobry by się sprawdził?

Chcesz dowiedzieć się co jest twoim konikiem? Może chcesz się dokształcić i nie wiesz jaki kurs wybrać? A może zwyczajnie potrzebujesz wsparcia takich samych mam jak Ty?

Na spotkaniach znajdziesz siłę i motywacje, by zacząć zmieniać swoje życie. Każda z nas zasługuje na zaspokojenie podstawowej potrzeby spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.  Miejmy siłę i odwagę sięgać po więcej, by nasze pociechy miały godną osobę do naśladowania.

Inwestycja: 35 zł/osoba

Uwaga promocja!! Przyjaciółki –  20% zniżki.  Każda mama i jej przyprowadzona przyjaciółka otrzyma 20% zniżki za spotkanie.

Prezent na Mikołajki: każda mama po spotkaniu będzie mogla sobie zrobić darmowy masaż dłoni z maseczka. Prezent od Avonu 🙂

Zapraszam

Paulina Majchrowska

Zapisy i zgłoszenia paulina.majchrowska@gmail.com

Spotkaniom patronuje serwis www.mamopracuj.pl

Klub Przedsiębiorczych Mam w Rzeszowie prowadzi Paulina Majchrowska. Mama 4 letniego Gordiana i rocznego Olafa. Pracowała w reklamie i działach marketingu. Organizowała konferencje i różnego typu spotkania biznesowe, niedawno otworzyła swój pierwszy biznes dla mam. Prowadzi w Rzeszowie second hand dla kobiet w ciąży i dla dzieci. Zaczęła pisać bloga Podkarpacka Mama, do którego współtworzenia pragnie zaprosić wszystkie mamy z Podkarpacia. Jest copywriterem-freelancerem.  Cały czas poszukuje nowych dróg rozwoju. Kocha gotować, interesuje się aranżacją wnętrz, uwielbia zabawy z dziećmi, najbardziej te najgłośniejsze 🙂