Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce - mapa

Bydgoszcz

Justyna Pączka

Zawodowo jest nauczycielką języka angielskiego i hiszpańskiego oraz pedagogiem, który pragnie, by poznawanie świata wykraczało poza nabywanie wiedzy metodami wyuczonymi w szkole. Ma na celu pokazać, że umiejętności zdobywa się poprzez wspólne doświadczanie i zabawę, w wyniku czego kształtuje się dobre relacje. Aktualnie jest w trakcie zakładania własnej działalności, polegającej na łączeniu umiejętności językowych i interpersonalnych z rozwijaniem postawy uważności i świadomego przeżywania każdego momentu w życiu.  

Prywatnie jest mamą pięciorga dzieci w wieku od 3 do 15 lat. W wolnych chwilach praktykuje jogę, gra na dętych i perkusyjnych instrumentach muzycznych oraz zajmuje się pielęgnacją ogrodu. Jest tez miłośniczką gór i szeroko pojętego folkloru związanego z tym rejonem Polski.

Zależy jej na utrzymywaniu dobrych relacji z tymi, których dotychczas poznałam oraz na rozszerzanie kręgu znajomych, którzy mają radosne usposobienie i twórcze pasje.

Doświadczenie nauczyło mnie wdzięczności i czerpania wiedzy z interakcji z ludźmi, dlatego zdecydowała się na przyjęcie roli liderki Klubu Przedsiębiorczych Mam.

Skontaktuj się z Justyną

Gdańsk

Paulina Wronecka

Właścicielka Pracownia Marzeń by Paulina Wronecka kompleksowa organizacja eventów i Zakręcona Cafe. Jak o niej mówią, to kobieta rakieta, bo jest bardzo energiczna i uparcie dąży do celu spełniając swoje marzenia. Marketingowiec z 12 letnim doświadczeniem. Prywatnie jest żoną i mamą 8 letniego Kacperka, otaczającą się cudownymi ludźmi. "Jestem energiczną kobietą, mamą 8-latka i żoną, z głową pełną pomysłów i chęcią do działania. Spełniam się zawodowo, ponieważ robię to co kocham."

Skontaktuj się z Pauliną

Gdynia

Agnieszka Łukomska

Jelcz-Laskowice

Lucyna Seretny

Jestem mamą 3 synów. Zawodowo mam doświadczenie jako Lider Systemów Zarządzania (Jakość i Środowisko) w obszarze projektowania i produkcji. Interesuje się zdrowym stylem życia, holistycznym podejściem do zdrowia. Jestem Partnerem firmy Zinzino.

Skontaktuj się z Lucyną

Katowice

Sonia Michalik

Jest mamą trzyletniej Apolonii, psychologiem klinicznym, familiologiem, HR-owcem, certyfikowany coachem, trenerem. 8 lat pracuje na stanowiskach managerskich, jest właścicielką 3 firm i prezesem 2 z nich. Jej firmy zajmują się: organizacją usług szkoleniowych dla firmy, m.in. placówek opieki nad dziećmi, prowadzeniem doradztwa rodzicielskiego i poradnictwa wychowawczego dla rodziców, a także projektują i wdrażają procesy organizacyjne w firmach, dzielą się wiedzą z zakresu kompetencji miękkich i inspirują do rozwoju.

Skontaktuj się z Sonią

Kielce

Dorota Kmiecik

Na co dzień pracuje jako ekonomistka w sektorze budżetowym. Jest mamą trójki wspaniałych nastolatków. Jej pasje to książki, podróże, drugi człowiek  - jego złożoność i wyjątkowość w ujęciu psychologicznym, taniec. Jest osobą komunikatywną, otwartą, łatwo nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. Lubi dążyć do wyznaczonych sobie celów, jest otwarta na nowe sytuacje w życiu, nie lubi stagnacji i nudy.

 

Skontaktuj się z Dorotą

Kraków

Anna Rykała

Jest mamą 13 miesięcznego Maksia, szczęśliwą żoną i adwokatem, prowadzącym swoją kancelarię. Bycie mamą nauczyło ją organizacji czasu oraz dodało odwagi aby rozpocząć własną działalność 🙂 Na swojej drodze zawodowej specjalizuje się w obsłudze podmiotów korporacyjnych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz podmiotów zagranicznych. Jej praca skupia się głównie wokół zagadnień związanych z prawem gospodarczym i handlowym, prawem upadłościowym oraz prawem zamówień publicznych. Prywatnie interesuje się kryminalistyką, vintage fashion, designem oraz grami planszowymi.

Skontaktuj się z Anną

Lesznowola

Agnieszka Kowalczyk

Agnieszka, 33 lata, mama 10 msc synka, z zawodu audytor i kontroler wewnętrzny, ale pracuje obecnie w innej branży. Postanowiła zgłosić się do projektu Klubu Przedsiębiorczych Mam, bo czuje się ograniczona zawodowo, zarówno jako matka jak i kobieta. Mimo wysokiego wykształcenia i obycia z biznesem czuje się wykluczana z rynku pracy. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce - znaleźć grono kobiet, które czują to, co ja, mają dużo energii i motywacji oraz chcą iść do przodu mimo ograniczeń.

Skontaktuj się z Agnieszką

Łódź

Aleksandra Łukasiewicz

Z wykształcenia mgr prawa, prywatnie mama małej Kornelii. Były manager najbardziej czekoladowego miejsca na mapie Łodzi. Po urlopie wychowawczym wraca do gry z nowym pomysłem na siebie i właśnie rozpoczyna swoją zawodową drogę w dziedzinie nieruchomości. Uwielbia projekty zespołowe i świetnie odnajduje się w organizacji eventów. Planuje stworzenie bloga i serii poradników m.in. dla mam- singielek. Na co dzień świetnie sama sprawdza się w tej roli i podbija świat ze swoją córeczką. Marzy jej się łódzka społeczność przedsiębiorczych mam, które wzajemnie dodają sobie skrzydeł kierując się kobiecą solidarnością.

Skontaktuj się z Aleksandrą

Mielec

Magdalena Ficek

Magdalena Ficek: mama czwórki urwisów, prezeska Stowarzyszenia Korzenie i Skrzydła, pomysłodawczyni i organizatorka Błotnych Pikników dla rodzin oraz innych projektów mających na celu przybliżenie dzieci i ich rodziców do Natury, oraz spotkań dla mam "Uskrzydlamy Mamy". Propagatorka świadomości ekologicznej oraz życia w duchu less waste, wielbicielka rękodzieła zakochana w sztuce makramy, prowadzę warsztaty- Akademia Makramy, autorka e-booka "Jak rozpocząć swoją przygodę z makramą".

Skontaktuj się z Magdaleną

Nysa

Sylwia Tazbir

Jest szczęśliwą żoną i kochającą mamą dwóch uroczych córeczek Toli i młodszej Poli.

Z wykształcenia jest tech. farmacji z wieloletnim doświadczeniem oraz mgr administracji. Kiedy na świat przyszła jej druga córka Pola, znalazła siłę i chęć realizować swoje cele i pasje łącząc to z bycia mamą.

Jest pasjonatką Zdrowego Stylu życia, rozwoju osobistego, organizacji i zarządzania czasem oraz jazdy na rowerze.

Obecnie odkrywa potencjał i możliwości internetu w budowaniu biznesów on-line. Obecnie jest w trakcie pisania i zakładania Bloga, natomiast kolejnym etapem jest założenie vloga.

 

Skontaktuj się z Sylwią

Piaseczno

Agnieszka Jeżewska

Z wykształcenia jest dietetyczką i jako dyrektor Poradni Effecta, zajmuje się zmianą nawyków żywieniowych swoich podopiecznych. Prowadzi też Kursy Odchudzania i Zdrowego Odżywiania oraz Indywidualny Trening Żywieniowy. 

Skontaktuj się z Agnieszką

Poznań

Agnieszka Imbiorkiewicz

 Agnieszka Imbiorkiewicz prowadzi „Pracownię na poddaszu”. Jest trenerką komunikacji opartej na empatii. Wspiera w tym sposobie komunikacji rodziców, nauczycieli oraz młodzież i dzieci. Uczy zasad Porozumienia Bez Przemocy (ang. Nonviolent Communication – NVC).

Skontaktuj się z Agnieszką

Rybnik

Matylda Chachulska

Jest mamą pięcioletniej Antosi i półtorarocznej Jaśminki. Aktualnie studiuje zaocznie kierunek: zarządzanie. Od 10 lat realizuje się zawodowo w pracy bezpośredniej z klientami. Zawsze skupia się na ich potrzebach, słucham, doradzam. Po 9 latach postanowiła założyć własną firmę i dzięki temu pomagam moim klientom podjąć słuszne decyzje, aby mogli zabezpieczyć: swoją finansową przyszłość, najbliższych oraz zdrowie. Zawsze wspiera kobiety i matki, które szukają pomysłu na siebie lub są w jego posiadaniu a boją się ruszyć w tym kierunku. 

Ma nadzieję, że będziemy siebie wzajemnie inspirować. Jest wdzięczna, że Klub Przedsiębiorczych Mam daje mi tę możliwość. Trzymam za siebie i resztę kobiet mocno kciuki!

Skontaktuj się z Matyldą

Siedlce

Monika Gruszka-Myrcha

Ekspert Kredytowy, od 15 lat związana z bankowością, od 9 miesięcy doradzam Klientom na własny rachunek .Mama dwóch Gwiazd, 11-letniej Natalii i 7-leniej Marty.

Skontaktuj się z Moniką

Szczecin

Paulina Wojtyła

Mama od niedawna, handlowiec od zawsze. Uczę się godzić rolę mamy, kierownika sprzedaży, marketingowca, szkoleniowca i to tak, żeby częściej gasić pożary niż je wywoływać.

Uwielbiam pracę z ludźmi bo to oni nakręcają mnie do działania. Nie lubię stać w miejscu, bo to strasznie nudne. Musi się dziać.

Skontaktuj się z Pauliną

Toruń

Monika Misiak

Psycholog, nauczyciel, terapeuta i szkoleniowiec. Właścicielka firmy Misiak Centrum Rozwoju Rodziny. Mama Gai. 

Prowadzi zajęcia terapeutyczne przede wszystkim dla dzieci z diagnozą spektrum autyzmu w podejściu niedyrektywnym, rozwojowym, a także dla dzieci z trudnościami w rozwoju poznawczym, społecznym, emocjonalnym. Organizuje warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców oraz szkolenia dla kadry pedagogicznej. Konsultant dla przedszkoli; organizuje pomoc psychologiczno-pedagogiczną w placówce, koordynator zespołów terapeutycznych.

Nie siedzi za biurkiem. Jest tam, gdzie jest problem.

Skontaktuj się z Moniką

Wałbrzych

Halina Bernatt

Na co dzień prowadzi Firmę Active Time, którą założyła z miłości do aktywnego spędzania czasu wolnego. Głównie zajmuje się nauką pływania dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Ukończyła AWF w Poznaniu oraz studia za granicą. Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej – specjalność pływanie, instruktora Aqua Baby, Aqua Fitness, Aqua Prenatal, Nordic Walking. Jest Certyfikowanym Instruktorem Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt oraz Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

Aktywny tryb życia jest jej pasją, którą realizuję w życiu codziennym. Uprawia jogę, turystykę pieszą, górską, Nordic Walking, jeżdżę konno, na nartach i na rowerze, a w wodzie czuje się jak ryba. Uwielbia dzieci i pracę z nimi. Od 2 lat jest szczęśliwą mamą małego Wojtusia.

Od momentu pojawienia się syna na świecie każdego dnia łączy macierzyństwo z pracą zawodową. Dodatkowo w chwili obecnej zdobywa uprawnienia Certyfikowanego Mentora. Chce poprzez mentoring wspierać przedsiębiorcze mamy w prowadzeniu i tworzeniu własnych biznesów. Wie jak to zrobić, bo sama przeszłam tę ścieżkę. 

Skontaktuj się z Haliną

Warszawa

Agnieszka Gasparska

Poezja głosu, trenerka wystąpień publicznych, koordynatorka KPM Warszawa.

"Pomagam ludziom odkryć swój potencjał w czasie wystąpień publicznych. Prowadzę zajęcia indywidualne i warsztaty grupowe z emisji głosu, dykcji i komunikacji. Przygotowuję do rozmów o pracę, a także do rozmów z klientami. Wspieram każdego kto potrzebuje mówić lepiej, płynniej, wyraźniej."

Skontaktuj się z Agnieszką

Wrocław

Olga Kilian-Winnicka

Jest pracującą mamą dwuletniej Zosi. Absolwentką prawa w biznesie, magister zarządzania, dietetykiem. Specjalizuje się w żywieniu kobiet w ciąży, mam oraz dzieci.

Chciałaby stworzyć przestrzeń, która pozwoli każdej Mamie stanąć na nogi, odzyskać energię, oczyścić głowę i bez wyrzutów sumienia realizować się w swoim życiu zawodowym.

Skontaktuj się z Olgą