o Klubie

Klub Przedsiębiorczych Mam powstał po to, aby wspierać kobiety, które chcą  rozwijać się zawodowo jednocześnie nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem. Spotykamy się, aby rozmawiać, inspirować się i motywować. Rozmawiamy tu o wszystkim, co związane jest z pracą: rozwoju zawodowym, biznesie, o tym, jak łączyć pracę z opieką nad dziećmi, jak założyć swój własny biznes, pomysłach na swoją działalność. Jedne z nas pracują na etacie, inne prowadzą swoją działalność, jeszcze inne chcą wejść na rynek pracy lub coś zmienić w swoich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Łączy nas jedno – chęć spełniania swoich marzeń.

Jeśli jesteś mamą i szukasz swojej drogi zawodowej lub już ją odnalazłaś i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, dołącz do KLUBU PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM!

Organizatorem spotkań KPM jest Rodzic w Mieście – fundacja, która powstała z potrzeby reprezentacji w debacie publicznej rodziców żyjących w miastach oraz ograniczania wszechobecnego wykluczeniu rodziców z dziećmi z życia społecznego i kulturalnego.