o Klubie

Klub Przedsiębiorczych Mam to społeczność mam, które wzajemnie się inspirują i dają „kopa” do działania (albo kuksańca ;).

W Klubie mamy odnajdują sposoby na połączenie swoich pasji, pracy i macierzyństwa. Dzięki spotkaniom i szkoleniom zyskują motywację, wsparcie oraz kontakty, zaczynają realizować swoje marzenia, zakładają firmy i realizują projekty.

Co daje Klub Przedsiębiorczych Mam?

Klub Przedsiębiorczych Mam from Klub Przedsiębiorczych Mam on Vimeo.

kpm

„W lutym 2015 roku wzięłam udział w spotkaniu KPM, wtedy jeszcze pracowałam na etacie. Po powrocie z urlopu macierzyńskiego, atmosfera w pracy zmieniła się. W głowie miałam jednak wszystkie historie dziewczyn z KPM oraz fantastyczną aurą spotkań. Założyłam więc działalność, napisałam kolejną branżową książkę i jednocześnie mogłam zajmować się córeczką. Dużo zmian w
jednym czasie, ale z perspektywy widzę, że było warto. KPM ma niesamowitą energię, nawet jeśli nie uczęszcza się na wszystkie spotkania, to wiara we własne siły zaczyna kiełkować. Dziękuję za to.”
Monika Nieradka-Bernaciak, nieradkabernaciak.pl

kpm_testimonial

W ramach Klubu Przedsiębiorczych Mam organizujemy:

1. Bezpłatne spotkania networkingowe Klubu Przedsiębiorczych Mam. Odbywają się co miesiąc w:

  • Warszawie
  • Krakowie
  • Grodzisku Mazowieckim
  • Poznaniu
  • Koszalinie
  • Gdyni

KPM_networking_03_2016

2. Forum Przedsiębiorczych Mam – konferencja dla przedsiębiorczych mam, na którą możesz przyjść z dzieckiem lub obejrzeć w domu relację online. Więcej informacji: forummam.pl

40_

 

Klub Przedsiębiorczych Mam został założony przez Martę Waszczuk w 2009 roku. W działaniach Klubu wzięło do tej pory udział ponad 1500 kobiet z Warszawy, Krakowa, Białegostoku, Rzeszowa, Nadarzyna, Piaseczna, Lesznowoli i Grodziska Mazowieckiego.

Dołącz: http://Fb.com/KlubPrzedsiebiorczychMam

 

Chcesz założyć Klub Przedsiębiorczych Mam w swojej okolicy?

Pobierz bezpłatny przewodnik tutaj: klubprzedsiebiorczychmam.pl/przewodnik

KPM_przewodnik

Organizatorem Klubu Przedsiębiorczych Mam jest Fundacja Be Proactive: http://beproactive.org.pl

Fundacja Be Proactive