Coaching grupowy – Mój potencjał zawodowy

Już w październiku uruchamiamy coaching grupowy KPM, podczas którego przedsiębiorcze Mamy będą pracować nad sformułowaniem i osiągnięciem swojego celu.

Dzięki coachingowi grupowemu będziesz miała:
– jasno określoną wizję swojej rzeczywistości zawodowej
–  poczucie wpływu
– świadomość swoich mocnych i słabych stron, przekonań i wartości
–  umiejętność zarządzania sobą w czasie
– możliwość nawiązania nowych kontaktów zawodowych

W trakcie coachingu grupowego  coach omawia z uczestnikami  poszczególne etapy diagnozy rzeczywistości biznesowej, które prowadzą do sformułowania celu biznesowego:
– diagnoza mojej rzeczywistości zawodowej – co mam, gdy rozpoczynamy współpracę,
–  nazwanie celu głównego  – co chcę uzyskać na koniec współpracy,
–  planowanie – co muszę zrealizować, żeby osiągnąć główny cel,
–  działania – jakie konkretne działania i kiedy muszę zrealizować, żeby osiągnąć cel cząstkowy i pójść dalej,
–  przegląd strategii.

Podczas coachingu grupowego jest również miejsce na burzę mózgów i szukanie różnych rozwiązań dotyczących wyzwań, z którymi mierzą się uczestniczki. Co ważne, każda Mama kończy zajęcia ze zobowiązaniem, czyli krokiem naprzód w realizacji swojego celu. Od statusu realizacji zobowiązań zaczynamy kolejne spotkanie.

Coaching grupowy to połączenie wiedzy, konkretnych narzędzi zawodowych, szukania rozwiązań oraz podejmowania zobowiązań sprawia, że uczestniczki osiągają KONKRETNE rezultaty.

Mamy pytane „co dało Ci uczestnictwo w coachingu grupowym z Magdą?”, odpowiadają:

Magda jest jak iskierka nadziei, która rozświetla drogę, pobudza do działania i podtrzymuje w chwilach zwątpienia
Ula Kamińska
„Spotkania z Magdą w grupie mam uzmysłowiły mi, że moja rodzina jest dla mnie najważniejsza, co pozwala mi znależć czas na to co ważne i czerpać radość z czasu spędzanego z moim synkiem, a jednocześnie dopasowywać pracę zawodową do grafiku mamy i żony…Po spotkaniach wiem czego chcę i co daje mi radość, znam swoje słabości i wiem gdzie szukać wsparcia. Jeszcze raz wielkie dzięki.” Iza Odziemiec
„Przede wszystkim zachęcała mnie do działania. Dzięki spotkaniom z Magdą dostrzegłam swoją siłę i podejmowałam się zadań, które wcześniej wydawały mi się niemożliwe do zrealizowania. Intuicja i energia Magdy sprawiały, że realizowałam swoje zobowiązania i miałam wiele nowych pomysłów. Coaching z Tobą spowodował, że nabrałam pewności siebie. Spotkania z Magdą są dla mnie wspaniałym przeżyciem. Cieszę się ,że pojawiłaś się na mojej drodze. I dziękuję.” Sylwia Szpikowska.
„Spotkania grupy coachingowej ukierunkowują i dają motywację do działania. Poza tym towarzystwo Magdy sprawia, że cele stają się możliwe do osiągnięcia.” Monika J.Wiergiles
„Po zakończeniu grupy zwiększyła się moją wiarę w siebie oraz spotkania dodały mi odwagi. Jest to dla mnie bardzo ważne. Dzięki nim jestem innym człowiekiem;-) pozdrawiam i dziękuje.” Iza Kowalska izubiżu

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: magda.macyszyn@beproactive.org.pl

Terminy spotkań: 9 października, 16 października, 23 października, 30 października, 6 listopada. Są to czwartki w godzinach 10.00 – 12.00:

Miejsce spotkań: Koło Gospodyń Miejskich, ul. Madalińskiego 80/6, Warszawa (metro Racławicka)

Coaching grupowy KPM poprowadzi Magda Macyszyn, certyfikowany coach ICF, trener, mentor, doradca, mama sześcioletniego Mikołaja. Magda mówi o sobie „pasjonuje mnie towarzyszenie człowiekowi w odkrywaniu siebie, w podejmowaniu walki o zmiany, w osiąganiu wybitnych rezultatów w życiu prywatnym i zawodowym”. Od 2010 roku prowadzi coaching grupowy Klubu Przedsiębiorczych Mam, spotkania które są przestrzenią dla Mam, które chcą iść swoją drogą realizując niespełnione dotąd pasje i projekty.

Do tej pory dzięki Klubu Przedsiębiorczych Mam powstały między innymi: Family Coaching, City Projekt, Stowarzyszenie Polka Potrafi, Ararattrek.pl, Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii.

Inwestycja: 300 zł za cały cykl pięciu spotkań (płatne przelewem przed pierwszym spotkaniem).

Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie na konto: 49 1240 1040 1111 0010 4850 6080, Bank Pekao S.A.
Fundacja Be Proactive, ul. Bruzdowa 112 u m.14, 02-991 Warszawa
W opisie przelewu należy napisać: Imię i Nazwisko, coaching grupowy październik – listopad 2014.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: magda.macyszyn@beproactive.org.pl

Na spotkania można przyjść z dzieckiem. Ilość miejsc ograniczona.

logo_Klub Przedsiębiorczych Mam

Organizator: Fundacja Be Proactive