Jak było na IV Forum Przedsiębiorczych Mam?

Już po raz czwarty Klub Przedsiębiorczych Mam zorganizował niezwykłą konferencję dla wszystkich kobiet pragnących rozwijać się zawodowo nie zaniedbując przy tym macierzyństwa. Forum Przedsiębiorczych Mam odbyło się na warszawskiej Pradze w Przestrzeni Kreatywnej M65. W konferencji na miejscu uczestniczyło prawie 200 osób, a kolejne 100 mam oglądało to wydarzenie za pośrednictwem internetu. „Z edycji na edycję przybywa coraz więcej mam. Cieszy nas to ogromnie. Jest to dla nas dowód na to, że forum przynosi mamom realną wartość.” – mówi jedna z organizatorek, Izabela Siwik.

W czasie pierwszej części konferencji, uczestniczki mogły posłuchać inspirujących historii mam, które osiągnęły sukces zawodowy mimo trudów związanych z macierzyństwem. Gośćmi były m.in. Marta Iwanowska – Polkowska z Manufaktury Rozwoju, Magdalena Macyszyn i Michalina Gajewska z Family Coaching, Anna Zdrojewska – Żywiecka z Wydawnictwa Mamania oraz Aleksandra Budzyńska znana jako Pani Swojego Czasu.

W drugiej części dnia odbyły się warsztaty do wyboru dla uczestniczek. „Od pomysłu do biznesu”, „Sprzedaż – od czego zacząć?”, „Zarządzanie finansami małej firmy” to tylko niektóre z tematów, jakie były omawiane podczas zajęć.

Jak mówi pomysłodawczyni wydarzenia, Marta Waszczuk – „Dzięki Forum mamy zyskują wsparcie, pomoc, motywację, nowe znajomości, pomysły oraz większą wiarę we własne możliwości. Poprzednie edycje Forum zaowocowały wieloma innowacyjnymi biznesami, które prawdopodobnie nie nabrałyby takiego tempa, gdyby nie Klub Przedsiębiorczych Mam.”

Następne Forum Przedsiębiorczych Mam odbędzie się na wiosnę 2017 roku. Zapraszamy!