Warszawa: listopadowy networking KPM

Ula Kamińska

Chcesz założyć firmę albo fundację? Znaleźć wymarzoną pracę? Szukasz sposobu na połączenie pracy i macierzyństwa? Potrzebujesz inspiracji, motywacji lub wiedzy? Jesteś otwarta na nowe idee i gotowa do działania? Zapraszamy Cię na networking Klubu Przedsiębiorczych Mam. Jedyne takie wydarzenie dla mam. Możesz przyjść z dzieckiem. Wystarczy się zarejestrować.

Spotykamy się w środę 16 listopada od 9.55 (rejestracja) do 12.00. Rozpoczęcie o 10.00.

Spotykamy się w przestrzeni dla przedsiębiorców stworzonej przez Google: Campus Warsaw, ul. Ząbkowska 27/31 w Warszawie.

Naszym gościem będzie Ula Kamińska nazwana przez miesięcznik Elle jedną z najlepszych personal shopper w Polsce. Od czternastu lat doradza kobietom po chorobie nowotworowej, prezesom międzynarodowych koncernów, przedsiębiorczym mamom oraz setkom indywidualnych klientów, dzieląc się widzą na temat psychologii ubioru oraz kreowania stylu i wizerunku. Wydała właśnie Poradnik Stylu 2017 – opowie nam o tym jak on powstawał i jak zadbać o swój styl będąc mamą.

Oprócz wiedzy i inspiracji płynących z opowieści naszego gościa będzie czas na networking, czyli poznanie innych mam na podobnym etapie życia. Będziesz mogła wymienić się z nimi kontaktami/wizytówkami, porozmawiać o swoich pomysłach, celach i planach.

Klub Przedsiębiorczych Mam działa od 2009 roku. Jest skierowany do kobiet, które chcą znaleźć sposób na połączenie swoich pasji, pracy i macierzyństwa lub szukają wymarzonej pracy. Dzięki Klubowi mamy zyskują motywację, wsparcie oraz kontakty, zaczynają realizować swoje cele, zakładają firmy i realizują swoje projekty.

Więcej informacji o Klubie Przedsiębiorczych Mam: http://klubprzedsiebiorczychmam.pl

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do nas: fb.com/KlubPrzedsiebiorczychMam

Można przyjść z dzieckiem.

Zgłoś się już teraz – liczba miejsc ograniczona!

Ważne: oprócz rejestracji na networking należy też zarejestrować się w Campus Warsaw, aby otrzymać na miejscu kartę umożliwiającą poruszanie się po obiekcie. Rejestracja do Campus Warsaw jest tu: https://www.campus.co/warsaw/en/sign-up

 

Jak było na IV Forum Przedsiębiorczych Mam?

Forum Przedsiębiorczych Mam

Już po raz czwarty Klub Przedsiębiorczych Mam zorganizował niezwykłą konferencję dla wszystkich kobiet pragnących rozwijać się zawodowo nie zaniedbując przy tym macierzyństwa. Forum Przedsiębiorczych Mam odbyło się na warszawskiej Pradze w Przestrzeni Kreatywnej M65. W konferencji na miejscu uczestniczyło prawie 200 osób, a kolejne 100 mam oglądało to wydarzenie za pośrednictwem internetu. „Z edycji na edycję przybywa coraz więcej mam. Cieszy nas to ogromnie. Jest to dla nas dowód na to, że forum przynosi mamom realną wartość.” – mówi jedna z organizatorek, Izabela Siwik.

W czasie pierwszej części konferencji, uczestniczki mogły posłuchać inspirujących historii mam, które osiągnęły sukces zawodowy mimo trudów związanych z macierzyństwem. Gośćmi były m.in. Marta Iwanowska – Polkowska z Manufaktury Rozwoju, Magdalena Macyszyn i Michalina Gajewska z Family Coaching, Anna Zdrojewska – Żywiecka z Wydawnictwa Mamania oraz Aleksandra Budzyńska znana jako Pani Swojego Czasu.

W drugiej części dnia odbyły się warsztaty do wyboru dla uczestniczek. „Od pomysłu do biznesu”, „Sprzedaż – od czego zacząć?”, „Zarządzanie finansami małej firmy” to tylko niektóre z tematów, jakie były omawiane podczas zajęć.

Jak mówi pomysłodawczyni wydarzenia, Marta Waszczuk – „Dzięki Forum mamy zyskują wsparcie, pomoc, motywację, nowe znajomości, pomysły oraz większą wiarę we własne możliwości. Poprzednie edycje Forum zaowocowały wieloma innowacyjnymi biznesami, które prawdopodobnie nie nabrałyby takiego tempa, gdyby nie Klub Przedsiębiorczych Mam.”

Następne Forum Przedsiębiorczych Mam odbędzie się na wiosnę 2017 roku. Zapraszamy!

Nie byłoby Forum gdyby nie one :)

IV Forum Przedsiębiorczych Mam nie odbyłoby się bez grupy wspaniałych kobiet, które poświęciły sporo czasu i energii.

Dziękujemy Dream Teamowi, który to Forum zorganizował: Ani Kozioł, Lindzie Czechowicz, Sabinie Rowińskiej, Kasi Marcinko, Magdzie Macyszyn, Izabeli Siwik, Magdalenie Kozera, Renacie Felickiej, Natalii Kiełpińskiej. Za pomoc dziękujemy też: Magdalenie Stolarczyk i Joannie Taracha.

Zobaczcie kto wspierał IV Forum Przedsiębiorczych Mam

Po raz czwarty Forum Przedsiębiorczych Mam odbyło się 20 października. Dziękujemy tym, co wspierali Forum: Mamopracuj.pl, Kikimora, Startup Weekend, Vital Voices Poland, Youth Business Poland, Stowarzyszenie Polka Potrafi, Chwalmy Karierę Mamy.pl, Fundacja RoRo, Ty i biznes.pl, Fundacja Start Go, City Projekt, Family Coaching, Imperium Kobiet, Planeta Kobiet.com.pl, 4allwomen.pl, Wydawnictwo Mamania, Mamy Kalendarz, Mamy Mamom, Fundacja Mama.

forummam.pl

Cenne nagrody w konkursie dokończ zdanie „Klub Przedsiębiorczych Mam…” rozdane!

Kupując bilet na Forum Przedsiębiorczych Mam można było wziąć udział w konkursie „Dokończ zdanie: Klub Przedsiębiorczych Mam …”. Uczestniczki Forum Przedsiębiorczych Mam wytypowały zwycięskie hasła zaznaczając na karcie do głosowania jedno z pięćdziesięciu haseł.

Tak zostały wyłonione zwyciężczynie, które otrzymały cenne nagrody:

W sumie rozdano prawie 50 nagród.

Najwięcej głosów otrzymało hasło: Klub Przedsiębiorczych Mam, bo macierzyństwo to dobry impuls do zmian.
Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim wyjątkowym Fundatorom!!!fundatorzy_nagrod

Jak przygotowujemy Forum Przedsiębiorczych Mam?

Zaproszenie na Forum Przedsiębiorczych Mam

Zastanawiałyśmy się w Zespole Organizatorek Forum Przedsiębiorczych Mam jak to zrobić, żeby inne mamy dowiedziały się o Forum. Same doświadczyłyśmy jak ta wyjątkowa konferencja potrafi przestawiać życie na nowe tory i chciałyśmy, by inne mamy też miały szansę tego doświadczyć. W czasie burzy mózgów padł pomysł, żeby zrobić filmik – zaproszenie.

Pomysł się nam bardzo spodobał (choć u paru osób wywołał tremę), a do tego Asia z Mamato studio (która kiedyś pracowała jako producentka programów w TVP i TVN) postanowiła ten filmik dla nas zrealizować.

Zobaczcie same co z tego wyszło:

I jakie macie wrażenia? Napiszcie w komentarzach.

Chcecie przyjść na Forum? Bilety rezerwujcie teraz: forummam.pl

13 powodów, aby przyjść na Forum Przedsiębiorczych Mam

13 powodów, aby przyjść na Forum Przedsiębiorczych Mam

Być może zastanawiasz się, czy warto przyjść na Forum Przedsiębiorczych Mam. Niesubiektywnie powiem, że bardzo warto.

Oto szybki przegląd 13 powodów, dla których warto się pojawić na Forum 20 października.

1. poznasz historie „BEZ LUKRU” Oli Budzyńskiej (paniswojegoczasu.pl), Ani Zdrojewskiej-Żywieckiej (wydawnictwo Mamania.pl), Marty Iwanowskiej-Polkowskiej (manufakturarozwoju.pl), Magdy Macyszyn i Michaliny Gajewskiej (Family Coaching),
2. skończysz z myśleniem że błędy i porażki oznaczają, że coś z moim pomysłem/ze mną jest nie tak/ że to nie dla mnie,
3. zobaczysz ile przeszkód tak naprawdę trzeba pokonać, aby osiągnąć swoje cele (i co jest kluczem do sukcesu),
4. poznasz inne pozytywnie zakręcone mamy, które szukają swojego sposobu na łączenie pracy i macierzyństwa lub zaczynają realizować swoje pomysły,
5. dostaniesz kopa do działania,
6. dołączysz do społeczności Przedsiębiorczych Mam (nie, nie musisz mieć firmy ani nawet pomysłu na biznes),
7. weźmiesz udział w warsztacie, który da Ci wiedzę co robić dalej [opisy warsztatów są tutaj] 8. zjesz pyszny lunch 🙂
9. nie musisz organizować specjalnie opieki dla dziecka, możesz przyjść razem z nim (będzie kącik dla dzieci oraz animatorki)
10. dostaniesz dawkę pozytywnej energii, wsparcia, zrozumienia i akceptacji
11. „podładujesz akumulatory”
12. poznasz inne punkty widzenia, będziesz mogła zacząć myśleć w nowy sposób i zacząć działać inaczej/skuteczniej
13. zrobisz coś dla siebie, coś innego niż robisz na co dzień

Powodów jest więcej! Jestem ciekawa jaki jest Twój. Napisz w komentarzach poniżej.

P.S. Bilety znikają szybciutko, dołącz teraz: forummam.pl

Co to znaczy przedsiębiorcza?

Jesteś w domu i wydaje Ci się, że tylko Ty masz trudny moment. Wszyscy inni ogarniają, a Ty nie. I nie masz siły wyjść z dresu. A jednocześnie chciałabyś. Mam dla Ciebie kilka słów o Klubie Przedsiębiorczych Mam.

„Przedsiębiorcza” nie znaczy, że masz mieć firmę. Przedsiębiorcza znaczy dość odważna, by się konfrontować ze światem i uczyć nowych rzeczy. Niezależnie, czy jesteś teraz w domu z małym dzieckiem, na macierzyńskim, wychowawczym, pracujesz, marzysz o swojej firmie, a może już ją masz.

Nieważne, czy Twoje dziecko ma rok czy 6 lat. Czy 14. A może i więcej.
Nieważne, czy karmisz piersią czy nie. Nieważne, czy uczysz dziecko w domu czy posyłasz do szkoły. Czy jesteś w domu z maluchem czy Twoje dziecko jest w żłobku. To z punktu widzenia naszych spotkań nieistotne.

Czasami jest nas na spotkaniu kilka, kilkanaście, czasami kilkadziesiąt. Jesteśmy otwartą grupą. Zawsze jest dobry moment na dołączenie, przyjście, poznanie nowych ludzi. Jeśli nie wiesz, czy to dobry pomysł, przyjdź sprawdzić.

Najwyżej nie przyjdziesz na kolejne, co Ci szkodzi?

napisała: Agnieszka Marczak, Liderka Klubu Przedsiębiorczych Mam w Koszalinie

IV FORUM PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM: Praca i macierzyństwo BEZ LUKRU

Forum Przedsiębiorczych Mam

Zapraszamy Cię do udziału w IV FORUM PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM „Praca i macierzyństwo BEZ LUKRU”, które odbędzie się 20 października 2016 roku w Warszawie. Można przyjść z dzieckiem. Liczba miejsc ograniczona.

Forum Przedsiębiorczych Mam to konferencja dla kobiet, które poszukują nowych sposobów na realizowanie siebie i swoich pomysłów w sferze zawodowej.

W pierwszej części Forum poznamy mamy, które znalazły swój sposób na łączenie pracy i macierzyństwa. Swoje historie opowiedzą mamy działające w biznesie i organizacjach pozarządowych. Ta część zakończy się panelem, w którym „bez lukru” pracujące mamy opowiedzą o tym, jak udaje im się łączyć pracę i macierzyństwo (lub nie udaje).

W drugiej części dnia odbędą się warsztaty dające konkretną wiedzę i umiejętności. Mamy będą mogły wybrać najbardziej interesujący je temat.

Przez cały dzień będą okazje do spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

Forum Przedsiębiorczych Mam to możliwość zrobienia czegoś dla siebie bez konieczności organizowania opieki do dziecka. Zapraszamy mamy także w towarzystwie dzieci.

Więcej informacji, szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów znajduje się na stronie www.forummam.pl. Liczba miejsc ściśle ograniczona. Dołącz do nas już dzisiaj.

Plan IV Forum Przedsiębiorczych Mam

9.00 – 9.45 Rejestracja, networking i pogaduchy

10.00 – 10.15 Rozpoczęcie IV FORUM PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM

10.15 – 11.30 Praca i macierzyństwo BEZ LUKRU – historie prawdziwe

  • Śmiać się, czy płakać? –  Marta Iwanowska-Polkowska, Manufaktura Rozwoju
  • W labiryncie pracy i macierzyństwa – Magda Macyszyn i Michalina Gajewska, Family Coaching
  • Kiedy rośnie dziecko, kiedy rośnie firma. Jak czerpać inspirację z własnego doświadczenia rodzicielstwiego i jak ruszyć dalej. – Anna Zdrojewska-Żywiecka, Wydawnictwo Mamania
  • Aleksandra Budzyńska, Pani Swojego Czasu

11.30 – 12.00 Panel: O łączeniu pracy i macierzyństwa – BEZ LUKRU

  • Anna Kozioł, DzienDobryMokotow.pl
  • Matylda Kozakiewicz, Segritta.pl
  • Sylwia Włodarska, Fundacja RoRo
  • Donata Kozielewicz
  • prowadzi – Aneta Olkowska, Anowa.pl

12.00 – 13.00 pyszny lunch i networking

13.00 – 15.00 warsztaty (jeden do wyboru)

Dołącz teraz: http://4forummam.evenea.pl/

Znasz mamę, która byłaby zainteresowana Forum Przedsiębiorczych Mam? Prześlij jej informację o tym wydarzeniu. Dziękujemy!

Wrześniowy networking Klubu Przedsiębiorczych Mam w Warszawie

Chcesz założyć firmę? Znaleźć wymarzoną pracę? Szukasz sposobu na połączenie pracy i macierzyństwa? Potrzebujesz inspiracji, motywacji lub wiedzy? Jesteś otwarta na nowe idee i gotowa do działania? Zapraszamy Cię na networking Klubu Przedsiębiorczych Mam. Jedyne takie wydarzenie dla mam. Możesz przyjść z dzieckiem. Wystarczy się zarejestrować.

Spotykamy się w środę 21 września od 9.55 (rejestracja) do 12.00. Rozpoczęcie o 10.00. Zarezerwuj miejsce TUTAJ.

Spotykamy się w przestrzeni dla przedsiębiorców stworzonej przez Google: Campus Warsaw, ul. Ząbkowska 27/31 w Warszawie.

Naszymi gośćmi będą Anna Kozioł z DzienDobryMokotow.pl oraz Katarzyna Półtorak z polkasport.pl.

zrzut-ekranu-2016-09-16-o-14-05-41Ania Kozioł – nauczycielka, tłumaczka i blogerka. Lubi wyzwania i biznesowe eksperymenty. W Klubie Przedsiębiorczych Mam przeszła kompletną metamorfozę zamieniając „wacikowy” biznes w przemyślany startup blogowy, który już doczekał się swojej franczyzy. Królowa matka oraz popularyzatorka blogów lokalnych. Prywatnie żona jednego męża i mama trzech córek.

kasia-poltorak-polkasport-zdjecieKasia Półtorak – z wykształcenia biegły rewident, z zamiłowania biegaczka i ultramaratonka. Pasjonatka biegania w każdym miejscu, tempie i na każdym dystansie, ale ostatnio głównie w górach i na łonie natury. Dumna mama pierwszoklasistki Justyśki. Przedsiębiorca – od 3 lat próbuje sił we własnym biznesie. Twórca marki POLKASPORT, której flagowym produktem są spódniczki do biegania, projektowane i produkowane w Polsce. Propagatorka biegania w spódniczkach.

Oprócz wiedzy i inspiracji będzie czas na networking, czyli poznanie innych mam na podobnym etapie życia. Będziesz mogła wymienić się z nimi kontaktami/wizytówkami, porozmawiać o swoich pomysłach, celach i planach.

Klub Przedsiębiorczych Mam działa od 2009 roku. Jest skierowany do kobiet, które chcą znaleźć sposób na połączenie swoich pasji, pracy i macierzyństwa lub szukają wymarzonej pracy. Dzięki Klubowi mamy zyskują motywację, wsparcie oraz kontakty, zaczynają realizować swoje cele, zakładają firmy i realizują swoje projekty.

Można przyjść z dzieckiem.

Zgłoś się już teraz – liczba miejsc ograniczona!

Wystarczy, że zarezerwujesz swoje miejsce tutaj: http://kpmwaw09.evenea.pl/

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do nas: fb.com/KlubPrzedsiebiorczychMam